Európska liga (predkolá)

Heracles Almelo – FC Arouca

1:1

koniec (0:0)

28.07.2016, 18:45 • Polman Stadion (Almelo) [Kapacita: 13 500] • 3. predkolo • Martin Penker cz

Tipsport: 2.15 3.2 3.53

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:40:55)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice byli po většinu zápasu lepším týmem, nakonec se jim však výsledek 1:0 nepodařilo udržet a do odvety tak půjdou s tím, že musejí vstřelit na půdě Aroucy alespoň jednu branku. Za domácí se dnes trefil Gladon v 53. minutě a za hosty to byl v 90+1. minutě vlastní gól Gosense. Jinak hosté dnes prakticky nic nepředvedli a na domácí půdě tak budou muset předvést úplně jiný výkon než který předvedli dnes.

Držení míče: 59% – 41%
Střely celkem: 18 – 6
Střely na branku: 6 – 3

90+5

90+5

Hlavní rozhodčí vykazuje na tribunu trenéra hostí.

90+4

Nuno Coelho ještě vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za odkopnutí míče po odpískání.

90+4

Už se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí tak zápas za malou chvíli ukončí, pravděpodobně za stavu 1:1.

90+3

Domácí se teď urputně snaží vstřelit alespoň ještě jednu branku, hosté však brání prakticky ve všech lidech a zatím jim to vychází.

90+2

Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1

90+1. GOSENS - 1:1

90+1

Arouca právě vstřelila branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! Gêgê poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, na přední tyči si nešťastně míč srazil do vlastní branky ROBIN GOSENS a stav utkání je tak 1:1.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Zequinha a místo něj nastupuje Rafael Crivellaro.

87

Breukers dostal příliš dlouhou přihrávku do vápna od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.

87

Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

86

Na trávníku se toho teď příliš neděje, hosté spíše hrají už ze zajištěné obrany a snaží se už nedostat žádnou branku a domácí hrají prakticky to samé.

84

Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

83

Kuwas dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

82

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Jaroslav Navrátil a místo něj nastupuje Brahim Darri.