Európska liga (predkolá)

Aberdeen FC – NK Maribor

1:1

koniec (0:0)

28.07.2016, 20:45 • Pittodrie, Aberdeen • 3. predkolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 2.05 3.3 4.0

Je konec! Aberdeen měl sice většinu zápasu výraznou převahu, ale nakonec se musejí domácí fotbalisté spokojit pouze s remízou 1:1. V 83. minutě se dokonce Maribor ujal vedení, když se z ojedinělého brejku trefil Milivoje Novaković. Reds zachránili alespoň plichtu o pět minut později. To se po přistrčení Rooneyho prosadil Jonathan Hayes. Hráči Mariboru mohou být i tak s výsledkem 1:1 hodně spokojeni. (22:39:10)

90+5

90+4

Hostující kapitán Tavares zahrál úmyslně rukou a dostává také žlutou kartu.

90+3

Adam Rooney ještě vidí za protesty žlutou kartu.

90+2

Velký závar před hostující bránou, ale sudí viděl k nelibosti hráčů Aberdeenu útočný faul.

90+1

Bohar zastavil Burnse za cenu žluté karty. Přímý kop pro domácí.

90+1

Tak ještě čtyři minuty!

90

Běží závěr řádné hrací doby. Uvidíme, kolik času sudí nastaví.

88

88. Jonathan HAYES - 1:1

88

Aberdeen právě vstřelil branku!
Domácím se podařilo vyrovnat! Dlouhý nákop sklepl Taylor v šestnáctce hlavou k nohám Rooneyho, který míč přistrčil JONATHANU HAYESOVI a ten zblízka překonal Handanoviće – 1:1.

87

Ze střední vzdálenosti pálil Burns. Handanović na místě.

86

Se střelou McGinna si poradil dnes velmi jistý Handanović.

86

Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Vršić, přichází Bajde.

83

83. Milivoje NOVAKOVIĆ - 0:1

83

Maribor právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Hosté se z ojedinělého brejku ujímají vedení. Pihler poslal do šance MILIVOJEHO NOVAKOVIĆE, který se nemýlil a přízemní střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre. Novaković se běží podělit o radost se skupinkou fanoušků Mariboru v hledišti.

82

Centr Hayese z levé strany skončil u stopera Šulera. Hosté odolávají s vypětím všech sil.

81

Neil McGinn vyslal krásnou přihrávkou do úniku Adama Rooneyho. Ten už Handanoviće překonal, ale radost domácích byla předčasná. Pomezní totiž signalizoval ofsajd!

80

Reynolds posílal před bránu soupeře hned dva centry. Vždy ale trefil protihráče.

79

Po dlouhé době se vydali dopředu hosté. Šme to myslel dobře, ale na jeho kolmici Bohar nedosáhl.