koniec (2:1, 2:2, 1:1)

26.08.2016, 18:00 • O2 arena • Skupina O • Martina Martinková cz

Tipsport: 1.01 18.0 24.21

Oba celky již absolvovali rozlučku se svými kotly a odebrali se do útrob vysočanské arény. Tímto se Vámi loučím i já a u dalšího online komentáře na shledanou! (20:26:07)
Po napínavém průběhu si vítězství za tři body připisuje Sparta, což jí zajišťuje postup do play-off ze skupiny O. Ve třetí třetině na 4:4 dokázal vyrovnat Filip Drzewiecki. Snahu Krakova ale utnul v 56. minutě v přesilové hře Tomáš Netík, pro kterého to byl již šestý přesný zásah v letošní sezóně CHL.

Sparta svého soupeře dnes jednoznačně přestřílela, za což mluví jasně poměr střel 65:14!

59:13

Sparťané nepouští hosty k puku.

58:47

Krakov už nemá moc sil na další otočení skóre, vyhazuje na zakázané uvolnění. Radziszewski tak zatím zůstává na ledě.

57:36

Vrána byl vítězný na buly a Klimek zkoušel hned z první střílet z levého kruhu na krakovskou bránu, polský maskovaný muž ale pozorně vyrazil.

56:30

Nyní na ledě končí sparťan Uher, na němž leží polský gólman Radziszewski, domácí hokejista se však zvedá a odjíždí bez pomoci.

55:30

55:30 NETÍK - 5:4

55:30

Sparta právě vstřelila branku!
Pražskou O2 arenou zní "pátá". TOMÁŠ NETÍK skóruje podruhé během večera, kdy rychlá výměna puku na ose Hlinka – Forman přinesla v přesilovce přihrávku z mezikruží přesně střílejícímu Netíkovi. Asistence: Miroslav Forman, Jaroslav Hlinka.

55:13

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Kolarz – 2 min.).

54:30

Radziszewski teď vytáhl několik výtečných zásahů, neujala se ani střela Klimka z mezikruží.

54:07

Důrazný tlak do brány Netíka, Pecha a Kumstáta pátý gól Sparty nepřináší.

53:47

Netík zakládal útok z obranného pásma, kdy poslal přihrávku Pechovi do útočné třetiny, Pechův pokus z levého kruhu gólman Krakova chytá.

52:05

Dnešní utkání sleduje 2480 diváků.

52:05

Urbanowicz měl namířeno na Pöpperleho, v souboji o puk s Barinkou ale končí puk v ochranné síti.

51:51

Poláci již v pěti, ale vhazuje se před jejich bránou kvůli jejich icingu.

51:27

Až ke konci oslabení Krakov vyhazuje kotouč do bezpečí.

50:28

Netík čekal zcela osamocený na pravém kruhu, jeho střelu ale zneškodnil brankář Radziszewski vyražením.

5:4

Góly a asistencie: 1. Vrána (Ihnačák, Klimek), 1. Forman (Hlinka), 28. Pech (Kumstát, Forman), 31. Netík (Hlinka, Mikuš), 56. Netík (Forman, Hlinka) – 13. Slabon (Urbanowicz), 22. Chovan (Jenčík, Drzewiecki), 40. Kapica (Urbanowicz, Dziubinski), 45. Drzewiecki (Wróbel)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Novotný) – Čajkovský, Piskáček, Eminger, Švrček, Hrbas, Mikuš, Gernát, Barinka – Ihnačák, Vrána, Klimek – Uher, Hlinka, Forman – Netík, Pech, Kumstát – Procházka, Černoch, Kudrna. Trenér: Jiří Kalous.

Comarch Cracovia Krakov: Radziszewski (Łuba) – Dutka, Novajovsky, Iberer, Rompkowski, Kolarz, Wajda, Dąbkowski, Maciejewski – Šinágl, Dziubiński, Svitana – Kapica, Slabon, Urbanowicz – Drzewiecki, Chovan, Jenčík – Kisielewski, Wróbel, Domogala. Trenér: Rudolf Roháček.

Rozhodca: Hunnius (GER), Úlehla (CZE) – Frodl (CZE), Lhotský (CZE)