Liga majstrov

Kärpät Oulu – HC Vítkovice Ridera

1:0

koniec po predl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

26.08.2016, 18:00 • Oulun Energia Areena • Skupina E • Filip Ardon (@FifArdon) cz

Tipsport: 1.3 6.0 6.62

Střely na branku 23:31. (20:23:57)
Je konec. Vítkovice byly ve třetí třetině jasně aktivnějším a lepším týmem, soupeře jasně přestřílely, ale branky se nedočkaly. Domácím pak vyšla rychlá akce při prodloužení tří proti třem, a připisují si tak vítězství 1:0 po prodloužení.

62:57

62:57 Mikko NIEMELÄ - 1:0

62:57

Oulun Kärpät vstřelil branku!
A domácí rozhodují dnešní utkání v prodloužení! Na úvodní branku jsme si tedy museli počkat přesně 62 minut a 57 sekund, ale pak se rozjel po levé straně Mikko Lehtonen, který předal puk na střed MIKKU NIEMELÄOVI a ten už usměrnil kotouč mimo Dolejšův dosah! Asistence: Mikko Lehtonen a Mikael Ruohomaa.

62:08

A další strkanice před brankou Kärpätu. Tentokrát se však nejedná o nic vážného.

61:01

Květoň vybojoval puk, uvolnil se na střed, vypálil a za Rynnäsem zazvonila tyč!

60:25

Pyörälä byl chviličku volný před Dolejšem, ale kotouč nastřelil jen do hostujícího gólmana!

60:06

Kotouč získali domácí, kteří se snaží rychle přejít přes střední pásmo.

60:01

Střely na branku po třetí třetině 21:29.
Šedesát minut dnes na branku nestačilo. Rozhodnout tak bude muset prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:10

Hosté si dokázali vytvořit veliký tlak před soupeřovou brankou, ale po Vandasově zakončení má puk ve své moci opět Rynnäs!

58:37

Oba týmy v plném počtu.

58:00

Rozeběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny. Dočkáme se v nich první trefy?

56:37

Ondřej Roman (VIT) je vyloučen za hrubost. Stejně tak i jeho sok Jari Sailio (OUL)

56:37

A před brankou Vítkovic se strhává pořádná mela. Jeden z domácích hráčů totiž po odpískání postrčil Ondřeje Romana a to se nelíbilo jeho spoluhráčům. Nakonec ale sudí celou situaci uklidňují.