0:1

koniec (0:1)

26.08.2016, 16:30 • Štadión Lokomotívy, Košice • Lukáš Pancurák

Tipsport: 1.95 3.5 3.2

Skončilo sa stretnutie 4. kola II. futbalovej ligy medzi FC Lokomotívou Košice a FC VSS Košice a zároveň najväčšie košické futbalové derby, v ktorom sa po výsledku 0:1 tešia z výhry hostia.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:19:52)

90+5

Fanúšikovia VSS začínajú oslavovať víťazstvo

90+4

Fanúšikovia FC VSS oslavujú s dymovnicami v rukách, čakáme už len na záverečný hvizd.

90+3

FC VSS kombinuje ďaleko od brány svojho súpera, už sa zrejme nič podstatné neudeje.

90+2

Aj druhá nadstavená minúta patrila domácemu celku, tentokrát to Lokomotíva skúšala dlhým centrom. Ružinský sa po lopte odvážne hodil a napokon ju ukryl vo svojich rukaviciach.

90+1

Tú prvú strávila Lokomotíva na útočnej polovici, pričom si dokázala vypracovať aj na prvý pohľad zaujímavú príležitosť na skórovanie, napokon z toho ale bola len ofsajdová pozícia.

90

Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90

Striedanie sa mierne natiahlo, o niekoľko sekúnd sa presunieme do nadstaveného času.

90

Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Takáč, prichádza Bilić.

90

Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby. Predpokladáme, že k hre sa nadstavia minimálne tri minúty, sledovať ešte budeme aj taktické striedanie hostí.

89

Miloslav Bréda sa snaží pri každej príležitosti vybehnúť čo najbližšie k stredovému kruhu a pomôcť tak svojim spoluhráčom, Lokomotíva to skúša aj takýmto spôsobom.

88

Ďalší z hostí je na zemi, opäť to budú sekundy, ktoré hrajú v prospech FC VSS.

88

Stalo sa tak až v tejto chvíli, kedy po autovom vhadzovaní vo vnútri šestnástky zakončil Gáll, avšak jeho rana bola zrazená len nad hornú žrď. Ružinský ešte loptu kontroloval, napokon ale zakončiť nemusel.

87

Zápas sa pomaly blíži k svojmu koncu, Lokomotíva sa stála nedokáže dostať k pokutovému územiu svojho súpera.

86

Spracovanie prihrávky v tejto chvíli Pavlovi Šuľákovi absolútne nevyšlo a lopta sa po kontakte s jeho nohou odrazila len za postrannú čiaru. FC VSS Košice ostáva na útočnej polovici.

85

Platí to aj o následnej, síce nepresnej, ale strele. Bréda bude nútený odkopávať od vlastnej brány, to znamená ďalšie cenné sekundy pre FC VSS.

84

Vie to aj striedajúci Kuták, ktorý loptu prebral na svoju kopačku a niekoľko sekúnd ju držal pred pokutovým územím súpera, to sú pre hostí dôležité momenty.

83

Domáca Lokomotíva je navyše neustále zatláčaná len na vlastnú polovicu ihriska, odkiaľ padajú góly do súperovej siete len veľmi ťažko.