Prípravný zápas

HC RT TORAX Poruba 2011 – Poľsko

5:3

koniec (2:0, 1:2, 2:1)

26.08.2016, 18:10 • RT TORAX ARENA • Info o dôležitých udalostiach (Gabriela Juříková) cz

Těšíme se z RT TORAX ARENY opět někdy na počtenou. (20:26:58)
RT TORAX Poruba zdolal po Krakově i polskou reprezentaci. Ve druhé třetině sice nechali hosty dotáhnout se na rozdíl jedné branky, ale třetí dvacetiminutovku hráli zodpovědně a důrazně v obraně, což jim přineslo další dílčí úspěch do kabiny.

Děkujeme vám za pozornost a přejeme pohodový zbytek večera.

59:30

Ciura nedovolil Kafkovi rozehrát před branku a drží hru v rohu.

58:55

RT TORAX se do útočné třetiny dostal basebalovým způsobem s pomocí polských obránců. Puk teď létal více ve vzduchu než-li se klouzal po ledě.

58:32

Domácí se z tlaku Polska vymanili za cenu zakázaného uvolnění.

56:20

55:16

Polsko ve čtyřech.

54:20

Vyloučení v týmu Polsko (Kosowski – 2 min., nesportovní chování). Za gólmana trest odpykává Gazda.

53:16

Vyloučení v týmu Polsko (Kalinowski – 2 min., sekání).

52:23

Polsko právě vstřelilo branku!
Rychlá odpověď na předešlou branku Poruby. Velký závar v brankovišti Jakuba Čecha a důraz MIKOLAJE LOPUSKIEHO, který skoro z brankové čáry snižuje na rozdíl dvou gólů. Asistence: Chiichy a Chmielewski.

51:50

Poruba právě vstřelila branku!
Po polském tlaku se Porubští dostali do protiútoku. Gólman Kosowski chtěl JANU HUDEČKOVI zmenšit střelecký úhel a vyjel hodně z brány a toho střelec páté porubské branky využil. Kličkou gólmana objel a skóroval. Asistence: Kilnar a Kafka.

51:08

Zámek teď vytvořila polská repre. Celá pětka RT TORAX Poruby se musí ohlížet po všech hráčích. Rychlé přemísťování polských hráčů a nečekané střely zavařují celé obraně i gólmanu Čechovi.

50:38

Kosowski přerušuje hru, když schovává puk před dotírajícím Vaňkem.

49:19

Domácí drží polské střelce za brankou a nedovolují žádnou rozehrávku, či nahrávku před Čecha. Odražený puk získává Tomčák a vyváží jej z obranného pásma.

46:52

Polská obrana zaspala! Zapomněla za zády TOMÁŠE JÁCHYMA, který lehce zpracoval nahrávku Adamíka a sám proti gólmanu Kosowskému byl úspěšný. Rameny naznačil kličku a do protipohybu zasunul puk k pravé tyči. Asistence: Adamík.

46:40

Tlak Poláků povolil a tak mají více ze hry nyní Porubští.

45:05

Polská reprezentace se usadila v útočné třetině a puky létají na porubskou bránu ze všech směrů. Zatím se Porubským daří kotouče odpravovat daleko od brány poté, co je Čech odrazí od betonů nebo vyrážečky.

44:01

Kolusz kličkou obehrál Flašara a dostal se těsně před gólmana Čecha. Puk špičkou hole chtěl polský útočník dostat pod horní tyč, jenže neúspěšně.

5:3

Góly a asistencie: 5. Piecha (Orság, Adamík), 8. Kafka (Hudeček), 29. Jáchym (Adamík), 47. Jáchym (Adamík), 52. Hudeček (Kilnar, Kafka) – 24. Malasinski (Pociecha, Zapala), 33. Kolusz (Lopuski), 53. Lopuski (Chiichy, Chmielewski)

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Putec) – Bail, Rudl, Slavík, Puškár, Flašar, Adamík, Tichý – Smrčka Ballner, Vaněk, Sedlář, Orság, Jáchym, Piecha, Seidler, Hudeček, Kafka, Zachar, Tomčák, Kilnar

Poľsko: Kosowski (Zabolotny) – Bychawski, Kotlorz, Bryk, Ciura, Wanacki, Pociecha, Gazda, Jaskiewicz – Komorski, Chmielewski, Wronka, Bepierszcz, Witecki, Lopuski, Kolusz, Chiichy, Lyszczarczyk, Guzik, Malasinski, Zapala, Kalinowski

Rozhodca: Janda R., Fiala – Janda L., Moravec

04:36 POR 1:0 Piecha (Orság, Adamík)
07:20 POR 2:0 Kafka (Hudeček)
15:42 POR 2 Tichý, napadnutie
18:31 POR 2 Seidler, hákovanie
23:21 POL 2:1 Malasinski (Pociecha, Zapala)