po s.n. (2:1) (1:1, 1:2, 3:2)

26.08.2016, 08:00 • MINI WERK ARENA, Třinec • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek) cz

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (10:24:45)

Líbil se vám online přenos? V tom případě bych byl potěšen, kdybyste mě začali sledovat na Twitteru. Děkuji za přízeň.
Energii dnes ještě čeká od 15:00 utkání s Vítkovicemi, Espoo změří od 17:45 síly s CSKA Moskva. Za několik okamžiků začne v MINI WERK ARENĚ utkání mezi Moskvany a mužstvem Vítkovic.
Karlovy Vary vítězí v prvním utkání na turnaji a získají do tabulky cenné dva body ze zápasu proti finskému soupeři Espoo Blues. V zápase sice v jednu chvíli prohrávali už o dvě branky, ale nesložili zbraně a ve třetí třetině dokonce vedli 5:4. Blues dokázali vyrovnat, jenže v samostatných nájezdech už tahali za kratší konec.
Nejlepší hráči utkání:

Petr Rozhon (KVA, 2+0) – Axel Sjölund (BLU, 1+0)

60:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
Druhý bod získávají hokejisté Karlových Varů. V nájezdech se prosadili Rozhon a VÍT JISKRA, jehož branka je vítězná – 6:5 sn!

3. séria 2:1

Vít Jiskra předvedl podobný nájezd jako Rozhon, zakončil bekhendem a puk se od betonu Stenroose odrazil do sítě!

3. séria 1:1

Lasse Wallenius ke dvěma brankám ze hry úspěšný nájezd nepřidal. Karlovy Vary mají mečbol.

2. séria 1:1

Petr Rozhon si skvěle rozhýbal Stenroose a forhendem zasunul kotouč do prázdné branky.

2. séria 0:1

Bednář vychytal Roniho Hirvonena a drží Energii ve hře.

1. séria 0:1

David Novotný se svou střelou proti Stenroosovi neuspěl, trefil finského brankáře do betonů.

Jako první se rozjel Axel Sjölund a překonal Bednáře střelou do pravého horního rohu.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení se hrát nebude, o vítězi rovnou rozhodnou samostatné nájezdy. V zajímavé třetině dokázala Energie srovnat stav zápasu a chvíli dokonce vedla 5:4. Jenže tři minuty před koncem inkasoval Bednář popáté v zápase, a tak jisté, že obě týmy získají nejméně bod. O tom bonusovém rozhodne dovednostní soutěž.

60:00

59:50

Branného nahození skončilo mimo branku, a tak to vypadá, že první utkání President Cupu 2016 budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

59:01

V MINI WERK ARENĚ už běží poslední minuta základní hrací doby a stav zůstává nerozhodný. Bednář dokázal pokrýt zakončení od Forslunda.

6:5

Góly a asistencie: 5. Rozhon (Matoušek), 34. Novotný (Branný, Pohanka), 43. Zdeněk (Křemen), 53. Křemen (Korčmaroš, Novotný), 53. Rozhon (Jiskra, Korčmaroš), rozh. náj. Jiskra – 19. Forslund (Maarni), 29. Wallenius (Iso-Kuortti), 30. Wallenius, 50. Sjölund (Isiguzo), 58. Hirvonen (Rikkilä, Rissanen)