2:0

koniec (1:0)

26.09.2016, 13:00 • SCM Složiště • 8. kolo • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel) cz

Tipsport: 1.7 4.0 3.1

Dnešní duel je za námi. Českobudějovické Dynamo poprvé vyhrálo doma, když porazilo favorizovaný Hradec Králové 2:0. Na konci vyrovnané první půle se prosadil Švantner, z řady šancí Dynama ve druhém dějství se ukázala jako gólová jen rána Wermkeho z přímého kopu, jinak domácí šance spalovali. Výhra domácích je zasloužená a mohla být i vyšší. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (15:03:34)

90

89

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Bálek, přichází Krejčí.

87

To není možné, co domácí ve druhé půli nedají! Švantner krásně na polovině hřiště vyslal do úniku Škodu, ten mu balon krásně ve vápně vrátil, ale Švantner z malého vápna překopl už skoro prázdnou branku, protože gólman padl už dávno na zem.

85

Ofsajd zastavil ofenzivní snažení Hradce. Votroci se nadechují k poslednímu náporu a kopou dlouhé míče do vápna.

83

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Habrman, přichází Fenz.

81

Další zahozené jihočeské šance! Švantner šel vlastně sám na branku, ale sám se zahnal až do rohu. Vrátil míč na střed hřiště, tam se uvolnil Hric, ale i on selhal v zakončení.

79

Hostující stoper a kapitán Vyšehrad se vysunul na hrot. Zatím to ale neznamená pro Votroky žádný větší přísun ofenzivních možností.

76

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Křiváček, přichází Škoda.

74

Taktický a ostrý faul Jana Hály oceněn žlutou kartou.

72

Ve druhé půli je to festival domácích šancí! Kadlec šikovně posunul míč za rozhozenou hradeckou obranu na Hálu, který sám před brankářem "píchl" balon těsně vedle!

70

Zraněný Wermke nemůže hrát dál, má toho dost. Nahrazuje jej Kryštof Kadlec.

68

A znovu v akci Wermke. Namířil si to mezi dva obránce, Holeš mu zákrokem dokonce vyzul kopačku, penalta se ale nepískala.

67

Wermke je při chuti, tentokrát levačkou pálil technicky mimo.

65

Jenže místo nebezpečí před Hajduškem šli domácí čtyři na jednoho. Řezáč ale zahnal Křiváčka a jeho ránu vyrazil gólman Ordelt na roh.