26.09.2016, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek cz

Adam Musil (STL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:45 (03:30:34)
1. TJ Galiardi (STL) 1+1
2. Robert Bortuzzo (STL) 0+0
3. Matt Calvert (CBJ) 0+0
Domácí hokejisté nedokázali svému soupeři vstřelit ani jednu branku a zcela po zásluze tento zápas prohráli 0:5. Naopak St. Louis vyšlo dnes úplně všechno. Gólmani udrželi čisté konto, hráči v poli vstřelil hned pět branek.

59:32

59:32 Jordan KYROU - 0:5

59:32

St. Louis právě vstřelilo branku!
Konečnou podobu výsledku dává JORDAN KYROU, který využil přihrávku Erica Nystroma. V samotném závěru zápasu dostávají domácí hokejisté další branku. Tento gól půjde na adresu brankáře, který si vybral poněkud horší chvilku. Asistence: Eric Nystrom.

59:17

Ty Rattie se dostal do zakončení, ale nedokázal trefit přesně branku.

59:03

Colubus se dostal do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu. Necelá minuta hry do konce.

58:30

Ani jeden celek nyní neútočí, souboje o kotouč se odehrávají ve středním pásmu. K vidění není mnoho hokejové krásy.

58:00

120 sekund zbývá do konce třetí periody a domácí působí rezignovaně.

57:25

Hostující celek se nyní brání a hraje se o čisté konto obou brankářů Blues.

56:53

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina tohoto zápasu. Columbusu chybí klid na hokejkách při zakončení.

56:00

Čtyři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny. Blues vedou o čtyři branky.

55:41

Nyní zase St. Louis Blues bojovalo o kotouč v útočném pásmu. Domácí fanoušci vědí, že jejich oblíbenci tento zápas nevyhrají.

55:10

Gunnarsson si připsal výborný obranný zákrok. Obětavě se položil do domácí střely od modré čáry.

54:47

Domácí hokejisté by museli pořádně přidat, aby dokázali zápas výrazněji zdramatizovat.

0:5

Góly a asistencie: 11. Galiardi (Stastny), 19. Rattie (Pääjärvi), 36. Brodziak (Galiardi), 50. Nystrom (Ferraro, Kyrou), 60. Kyrou (Nystrom)

Columbus Blue Jackets: Forsberg (Perissini) – Aulie, Goloubef, Nutivaara, Savard, Harrington, Siebenaler – Milano, Wennberg Zaar – Jenner, Dubois, Foligno – Calvert, Scott, Palushaj – Gallant, Campbell, Salituro

St. Louis Blues: Binnington (Copley) – Bortuzzo, Butler, Edmundson, Ellis, Gunnarsson, Schmaltz, Vaughan – Agozzino, Brodziak, Doty, Ferraro, T.J. Galiardi, Kyrou, MacEachern, Musil, Nystrom, Pääjärvi, Rattie, Stastny

Rozhodca: Justin StPierre, Dave Lewis – Bryan Pancich, Devin Berg

01:43 STL 2 Edmundson, hrubosť
07:53 CBJ 5 Gallant, bitka