Pořadí MS po šestnáctém závodu:
1.
Brad Binder (RSA/KTM) - 294 bodů
2.
Enea Bastianini (ITA/Honda) - 164 bodů
3.
Jorge Navarro (ESP/Honda) - 143 bodů
4.
Nicolo Bulega (ITA/KTM) - 129 bodů
5.
Joan Mir (ESP/KTM) - 124 bodů
6.
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) - 122 bodů
7.
Francesco Bagnaia (ITA/Mahindra) - 120 bodů
8.
Romano Fenati (ITA/KTM) - 93 bodů
9.
Niccoló Antonelli (ITA/Honda) - 87 bodů
10.
Andrea Locatelli (ITA/Honda) - 85 bodů
11. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - 83 bodů
Pořadí v cíli:
1.
Brad Binder (RSA/KTM) 16:22,009 min
2.
Andrea Locatelli (ITA/Honda) +5,937 s
3.
Aron Canet (ESP/Honda) +9,594 s
4.
Darryn Binder (RSA/Mahindra) +9,642 s
5.
Livio Loi (BEL/Honda) +9,680 s
6.
Jorge Martin (ESP/Mahindra) +9,750 s
7.
Marcos Ramírez (ESP/Mahindra) +9,996 s
8.
Hiroki Ono (JPN/Honda) +10,115 s
9.
Jules Danilo (FRA/Honda) +10,142 s
10.
Bo Bendsneyder (NED/KTM) +10,358 s
11.
Adam Norrodin (MAL/Honda) +10,447 s
12.
Fabio Quartararo (FRA/Honda) +10,569 s
13.
Tacuki Suzuki (JPN/Mahindra) +10,682 s
14.
Philipp Öttl (GER/KTM) +10,979 s
15.
Maria Herrerová (ESP/Husqvarna) +13,763 s
16.
Albert Arenas (ESP/Peugeot) +13,821 s
17.
Lorenzo Petrarca (ITA/Mahindra) +28,297 s
18.
Fabio Spiranelli (ITA/Mahindra) +42,036 s
19.
Lorenzo Dalla Porta (ITA/Husqvarna) +50,454 s
20.
Matt Barton (AUS/FTR Honda) +1:23,446 min
Neklasifikováni: Gabriel Rodrigo (ARG/KTM),
Jorge Navarro (ESP/Honda),
Stefano Valtulini (ITA/Mahindra),
Niccoló Antonelli (ITA/Honda),
Nicolo Bulega (ITA/KTM),
Andrea Migno (ITA/KTM),
John McPhee (GBR/Peugeot),
Joan Mir (ESP/KTM),
Francesco Bagnaia (ITA/Mahindra),
Khairul Idham Pawi (MAL/Honda),
Enea Bastianini (ITA/Honda),
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda),
Juanfran Guevara (ESP/Mahindra),
Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Nejrychlejší kolo: Andrea Locatelli (ITA/Honda) - 1:37,335 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 9. kole:
1.
Brad Binder (RSA/KTM)
2.
Andrea Locatelli (ITA/Honda)
3.
Darryn Binder (RSA/Mahindra)
4.
Aron Canet (ESP/Honda)
5.
Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
---
Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - nedokončil
Pořadí po 6. kole:
1.
Brad Binder (RSA/KTM)
2.
Andrea Locatelli (ITA/Honda)
3.
Jorge Martin (ESP/Mahindra)
4.
Jules Danilo (FRA/Honda)
5.
Marcos Ramírez (ESP/Mahindra)
---
Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - nedokončil
Pořadí po 3. kole:
1.
Brad Binder (RSA/KTM)
2.
Andrea Locatelli (ITA/Honda)
3.
Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
4.
Jules Danilo (FRA/Honda)
5.
Marcos Ramírez (ESP/Mahindra)
---
Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - nedokončil
ZÁVOD PŘERUŠEN - ČERVENÁ VLAJKA
Pořadí po 3. kole:
1.
Brad Binder (RSA/KTM)
2.
Francesco Bagnaia (ITA/Mahindra)
3.
Fabio Quartararo (FRA/Honda)
4.
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
5.
Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
---
16. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Brad Binder (RSA/KTM),
Fabio Quartararo (FRA/Honda),
Nicolo Bulega (ITA/KTM)
2. řada: Gabriel Rodrigo (ARG/KTM),
John McPhee (GBR/Peugeot),
Livio Loi (BEL/Honda)
3. řada: Andrea Migno (ITA/KTM),
Darryn Binder (RSA/Mahindra),
Jorge Martin (ESP/Mahindra)
4. řada: Francesco Bagnaia (ITA/Mahindra),
Joan Mir (ESP/KTM),
Bo Bendsneyder (NED/KTM)
5. řada: Jorge Navarro (ESP/Honda),
Maria Herrerová (ESP/Husqvarna),
Andrea Locatelli (ITA/Honda)
6. řada: Enea Bastianini (ITA/Honda),
Jules Danilo (FRA/Honda),
Khairul Idham Pawi (MAL/Honda)
7. řada: Niccoló Antonelli (ITA/Honda),
Philipp Öttl (GER/KTM),
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
8. řada: Aron Canet (ESP/Honda),
Adam Norrodin (MAL/Honda),
Juanfran Guevara (ESP/Mahindra)
9. řada: Jakub Kornfeil (CZE/KTM),
Tacuki Suzuki (JPN/Mahindra),
Albert Arenas (ESP/Peugeot)
10. řada: Lorenzo Dalla Porta (ITA/Husqvarna),
Hiroki Ono (JPN/Honda),
Stefano Valtulini (ITA/Mahindra)
11. řada: Marcos Ramírez (ESP/Mahindra),
Fabio Spiranelli (ITA/Mahindra),
Lorenzo Petrarca (ITA/Mahindra)
12. řada: Matt Barton (AUS/FTR Honda)
Brad Binder opanoval také divokou Grand Prix na Phillip Islandu.
Takhle těsně vyhrál Aron Canet boj o třetí místo.
Cíl
10
10
9
8
8
7
7
6
6
5
4