Rakúska Bundesliga

SC Rheindorf Altach – RZ Pellets Wolfsberger AC

2:1

koniec (0:0)

10.12.2016, 16:00 • CASHPOINT Arena, Altach (kapacita: 8.500 diváků) • 19. kolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Fotbalisté Altachu nakonec splnili roli favorita a po vítězství 2:1 nad Wolfsbergerem zůstávají v čele tabulky rakouské Bundesligy. Jejich výhra se ale nerodila lehce. Na začátku druhé půle totiž potrestal zmatky v domácí defenzivě Gerald Nutz a hosté vedli. V 65. minutě však srovnal Boris Prokopić a v úplně poslední sekundě nastavení pak dokonal obrat Louis Ngwat-Mahop. (17:57:14)

90+6

90+5

90+5. Louis NGWAT-MAHOP - 2:1

90+5

Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
To je neskutečný závěr zápasu! Doslova v poslední sekundě avizovaného nastavení domácí skórují! Moumi Ngamaleu pronikl po pravém křídle jako tank, když ho nezastavil ani faul protihráče. Domácí fotbalista tak dostal výhodu a mohl poslat před bránu přízemní centr, který napálil do sítě LOUIS NGWAT-MAHOP. Obrovská radost na hřišti i v hledišti!

90+4

Hosté se ubránili. Kýžený bodík mají na dosah.

90+3

Moumi Ngamaleu se na hranici šestnáctky z voleje opřel do míče. Jeho projektil vytěsnil na roh Dobnik!

90+3

Hostům byl odmáván ofsajd.

90+2

Prosenik nedostihl míč na hřišti. Domácí tak mohou rozjet další akci.

90+1

Rozhodčí Drachta nastaví ještě pět minut!

90

Střídající Ngamaleu se mohl stát hrdinou. Jeho hlavička ale postrádala přesnost.

89

89. Přímý kop Salamona vyboxoval brnakář Dobnik.

89

Přímý kop z nějakých 30 metrů zahrával Salamon. Domácí hráč svou střelou prověřil brankáře Dobnika, jenž míč vyboxoval na roh.

88

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Dimitri Oberlin, přichází Moumi Ngamaleu.

87

Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Peter Tschernegg, přichází Stephan Palla.

86

Začala už poslední pětiminutovka řádné hrací doby.

84

Baldauf našel krásným pasem Standfesta, který si v šestnáctce rovnal míč na střelu. Trefil ale jen bránícího Lucase Galvãa.

82

Do konce zápasu zbývá, i s nastavením, 10-12 minut. Hosté stále drží cennou remízu.

81

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Boris Prokopić, přichází Nikola Zivotic.