2:0

koniec (1:0, 0:0, 1:0)

10.12.2016, 15:00 • Nagorny Arena • Jan Brabec cz

Tipsport: 2.4 3.8 2.6

Dnešní zápas je u konce, třetí třetina nabídla až gól do prázdné branky, a tak Nižnij Novgorod vítězí poměrem 2:0. Branku do odkryté klece si připisuje do svých statistik John Norman. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu! (17:19:18)

59:04

59:04 John NORMAN - 2:0

59:04

Torpedo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, domácí potvrzují své vítězství gólem do prázdné branky. Ashton poslal puk po mantinelu, kam si najel JOHN NORMAN. Domácí borec přejel modrou čáru a bekhendem rozvlnil síť v hostující bráně. Asistence: Carter Ashton.

59:00

Jarullinovo nahození bylo sraženo, hosté už hrají v šesti!

58:15

Příliš mnoho času hostům nezbývá, navíc se hraje v obranném pásmu Kazaně.

57:33

Po sražené přihrávce se před Garipovem zjevil osamocený Frolov, který mohl rozhodnout. Domácí hráč mířil mezi betony, ty ale stihl hostující gólman včas sklapnout!

56:31

Potapov zůstal dlouho zaklíněn u střídaček s Žukovem, oba borci se po čase v klidu roztrhli a odjeli střídat.

55:54

Galuzin si nahodil puk sám pro sebe, své síly ale přecenil, závod s hostujícími obránci jednoznačně prohrál.

54:44

54:21

Tkačjov dlouho míchal s pukem v útočném pásmu, následně křížným pasem jednoho z domácích, střelecký pokus hokejisty v bílém byl opět dobře zablokován.

53:19

Po dvou zblokovaných střelách Barsu domácí vyhazují.

52:44

Šulenin (NNO) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

51:49

Puk v útočném rohu Torpeda sice vybojovali kazanští hokejisté, puk ale pouze vyhodili na polovinu soupeře.

51:08

Aljajev čeká za vlastní brankou na to, až jeho spoluhráči vystřídají.

50:00

Polovina třetí třetiny je za námi, nutno podotknout, že hosté si žádnou šanci na vyrovnání nevytvořili.

48:54

Ashton se vydal sám do obranných řad Kazaně, o puk ale přišel.

48:31

Za to na zranění mají hráči dneska pech. Jeden z domácích zůstal dlouho klečet na ledě, snad bude domácí hráč v pořádku.