10.12.2016, 12:30 • Ufa Arena • Jan Volf cz

Tipsport: 1.57 4.8 4.58

Já děkuji za pozornost, loučím se s Vámi a příště na počtenou! Mějte pěkný víkend. (15:02:23)
Československá stopa

Amur Chabarovsk

Jan Kolář – Čech, 0+0, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, 1 bodyček, čas na ledě 22:51.

Tomáš Zohorna
– Čech, 0+0, 1 střela na branku, 4 trestné minuty, 5 vyhraných buly, čas na ledě: 17:17.
Statistiky zápasu

Střely na branku: 41:33

Vyloučení: 3:6 (14:20 v minutách)

Vyhraná vhazování: 26:22

Bodyčeky: 9:9

Góly v přesilovce: 2:0
Zápas končí. Ufa tak zvládla otočit zápas za nepříznivého stavu 1:3. Ve třetí třetině srovnala na 3:3. V prodloužení jí pak pomohlo vyloučení Zohorny a následná přesilovka. Přesilovku využila a vyhrála 4:3: Rozhodující branku dal IGOR GRIGORENKO.

60:24

60:24 Igor GRIGORENKO - 4:3

60:24

Ufa právě vstřelila branku!
Využitá přesilovka. Střela od modré, teč před gólmanem, který nemohl na ránu vidět a vítězství 4:3 v prodloužení. Autorem branky je IGOR GRIGORENKO. Asistence: Sami Lepistö, Linus Omark.

60:01

Salavat ve třetí třetině zařadil vyšší rychlostní stupeň a ukázal proč patří mezi nejlepší kluby KHL, když mu teklo do bot, dokázal zabrat a ze šlamastyky se dostat. Za Ufu skórovali Omark a Kuljaš za Amur Litovčenko. Za stavu 3:3 tak uvidíme prodloužení

60:00

59:58

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., podražení).

59:43

Ještě s pukem kouzlil Omark a pak hledal spoluhráče před brankou, nevyšlo to.

59:02

Gavrilov zneškodnil velmi nebezpečnou situaci.

57:55

Tvrdý hit schytal hráč Ufy při přechodu do útoku. Amur se ubránil.

56:56

Metsola chytá další šanci domácích.

56:15

Amur vyhrál důležitou buly ve svém pásmu. Může tak v klidu rozehrát.

54:55

Ufa zase v útoku a zkouší pozornost Metsoly.

Dnešní utkání sleduje 6781 diváků.

54:00

Domácí diváci se taky probudili a ženou svůj tým k dalšímu gólu.

4:3

Góly a asistencie: 29. Lisin (Korotkov), 49. Omark (Lepistö, Hartikainen), 53. Kuljaš (Gončarov, D. Makarov), 61. I. Grigorenko (Lepistö, Omark) – 12. V. Popov (O. Li, Nazarov), 35. Vl. Ušenin (Malevič, Ramstedt), 44. Litovčenko

HC Salavat Julajev Ufa: Gavrilov (Svedberg) – Loginov, Lepistö, Kuljaš, Gončarov, S. Garejev, Arzamascev, D. Vorobjov, Kornějev – Hartikainen, Omark, I. Grigorenko – D. Makarov, A. Lazarev, Lisin – Něstěrov, Chripunov, Maľcev – Korotkov, Paršin, M. Majorov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Kosmačjov, Ljutov, Jelesin – Vl. Ušenin, Kuusela, T. Zohorna – Litovčenko, Krysanov, Kapustin – Ramstedt, Byvalcev, Orlovič - Grudkov – O. Li, V. Popov, Nazarov.

Rozhodca: Akuzovskij, Bondar – Zacharenkov, Sadovnikov