David Pastrňák (BOS) 0+0, 5 střel, čas na ledě 16:42
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 02:34
Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:21
Střely 32:20
Zblokované střely 6:22
Vyloučení 2:1
Vhazování 29:24
Toronto i ve druhém vzájemném zápase letošní sezony porazilo Boston výsledkem 4:1. Bruins Toronto jasně přehráli během první dvacetiminutovky, pak ale na začátku druhé třetiny vstřelil branku Matthews a domácí začali být nervozní. O pár minut později přidal druhou branku Hyman, i když Boston snížil, do zápasu už se vrátit nedokázal. Klíčovým faktorem se ukázalo sporné vyloučení Marchanda, po kterém vstřelil třetí branku van Riemsdyk. Celý zákrok působil spíše dojmem, že fauloval Polák, na trestnou lavici však odešel Marchand. Maple Leafs vítězstvím v Bostonu přerušili třízápasovou sérii proher.

59:03

Bruins se snaží alespoň snížit. Miller měl příležitost, ale Andersen jeho střelu chytil do lapačky.

58:27

58:27 Connor BROWN - 1:4

58:27

Toronto právě vstřelilo branku!
CONNOR BROWN ukořistil puk ve středním pásmu a elegantně ho uklidil do odkryté branky, tento gól jde na vrub Pastrňáka, který puk ztratil. Asistence: Morgan Rielly.

57:30

Rask odjel na střídačku, Boston hraje v šesti hráčích v poli. Obrovské příležitosti měli krátce po sobě Marchand a Pastrňák.

57:00

Po delším čase se podařilo domácím usadit před Andersenem.

55:40

Puk je na polovině Bostonu, Toronto šetří čas v útočném pásmu a vyplácí se to. Boston se nedostává k příležitostem.

55:12

Defenziva Maple Leafs odvádí velmi dobrou práci.

53:01

Bruins zatlačili Toronto do obranné třetiny, většina pokusů od modré čáry byla zablokována.

51:40

Boston je bezzubý, domácím se nedaří vytvořit si brankové příležitosti.

50:00

Deset minut do konce třetí třetiny.

49:52

49:52 James van Riemsdyk - 1:3

49:52

Nedáš dostaneš, JAMES VAN RIEMSDYK z okamžitého protiútoku využil přihrávku Bozaka, když se před brankou nejrychleji zorientoval a poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Tyler Bozak, Matt Hunwick.

48:53

Czarnik měl obrovskou příležitost vyrovnat, nedůslednost v obraně mohl proměnit brankou v oslabení.

1:4

Góly a asistencie: 39. Marchand (Backes) – 22. Matthews (W. Nylander), 36. Hyman (Gardiner, Hunwick), 50. J. van Riemsdyk (Bozak, Hunwick), 59. Co. Brown (Rielly)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, K. Miller, Morrow – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – Heinen, Krejčí (A), Backes – Spooner, Riley Nash, Czarnik – Schaller, D. Moore, Acciari.

Toronto Maple Leafs: Andersen – N. Zajcev, Rielly (A), Gardiner, R. Polák, Hunwick (A), Marinčin – W. Nylander, Kadri, Komarov – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Co. Brown, Matthews, Hyman – Sošnikov, Ben Smith, M. Martin.

Rozhodca: Brian Pochmara, Marc Joannette – Tony Sericolo, Devin Berg.

Diváci: 17 565

07:40 TOR 2 Marner, hákovanie
21:44 TOR 0:1 Matthews (W. Nylander)
35:14 TOR 0:2 Hyman (Gardiner, Hunwick)
38:39 BOS 1:2 Marchand (Backes)