3:4

koniec (1:1, 2:1, 0:2)

11.12.2016, 01:10 • Amalie Arena, Tampa • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.9 3.7 2.25

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (04:02:57)

Využití: 1:3
Pittsburgh nakonec především díky svým přesilovým hrám otočil vývoj utkání na svou stranu, když se ve třetí třetině trefili Crosby a Malkin. Asi největší šanci na vyrovnání zahodil Filppula, jenž měl před sebou prázdnou bránu a dostatek času, ale ve spěchu si to neuvědomil a napálil puk pod Murrayho. Tampa Bay tedy nakonec podlehla Pittsburghu 3:4.

59:45

Patrik Hörnqvist (PIT) podrazil Hedmana, a tak ještě dostává dvě minuty za podražení.

59:32

Puk je opět až ve středním pásmu.

59:12

Hedman nahrál na levou stranu Johnsonovi, jehož střela však šla hodně mimo bránu Pittsburghu.

58:47

Rustovi se podařilo protlačit kotouč až do středního pásma.

58:22

Kučerov z pravé strany minul bránu Pens a puk se navíc následně odrazil mimo útočné pásmo.

58:11

Lightning odvolávají svého brankáře a Pens jim trochu pomáhají, protože si hosté berou svůj oddechový čas.

58:11

Pens poslali puk na zakázané uvolnění, takže se bude vhazovat v obranné třetině hostů.

57:56

Crosby nahrál puk Hornqvistovi, jenž už byl v hodně dobré pozici, ale hostující útočník netrefil bránu Bolts.

57:41

Cullen nakonec poslal puk směrem na domácího brankáře, který jej raději přikryl svou lapačkou.

57:17

Kotouč je znova v obranném pásmu Bolts, kde jej drží Kunitzova formace.

56:55

Lightning se zatím stále nemohou procpat do svého útočného pásma.

56:13

Tampa Bay navíc poslala puk až na zakázané uvolnění.

56:03

Pittsburg drží puk ve svém útočném pásmu a hosté zatím nepouštějí domácí celek k žádnému tlaku.

3:4

Góly a asistencie: 18. Drouin (Strålman, Kučerov), 24. Filppula (Nestěrov), 31. Drouin (Garrison) – 13. Crosby (Dumoulin, Letang), 38. Malkin (Kessel, Letang), 46. Crosby (Kessel, Letang), 49. Malkin (Daley, Kessel)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Garrison, Šustr, Coburn, Nestěrov – Palát, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Point, Vermin – Boyle, Filppula, Drouin – Naměstnikov, Paquette, J.T. Brown.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – Dumoulin, Letang, Määttä, Daley, Cole, J. Schultz – Sheary, Crosby, Hörnqvist – Hagelin, Malkin, Kessel – Kunitz, Bonino, Rust – S. Wilson, Cullen, Kühnhackl.

Rozhodca: Morton, Hebert – Racicot, Murray

04:43 TBL 2 Nestěrov, držanie
08:50 TBL 5 Kučerov, bitka
PIT 5 Daley, bitka
12:03 PIT 0:1 Crosby (Dumoulin, Letang)
16:07 PIT 2+2 Malkin, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
17:57 TBL 1:1 Drouin (Strålman, Kučerov)
19:14 TBL 2 Killorn, podrazenie
21:01 PIT 2 Crosby, sekanie
23:38 TBL 2:1 Filppula (Nestěrov)
30:28 TBL 3:1 Drouin (Garrison)
35:53 TBL 2 Šustr, hákovanie
37:25 PIT 3:2 Malkin (Kessel, Letang)
41:57 TBL 2 Killorn, hákovanie