Anglická Premier League

Chelsea FC – Hull City AFC

2:0

koniec (1:0)

22.01.2017, 17:30 • Stamford Bridge, London • 22. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

: 1.3 8.8 21.0

Víťazom tohto nie príliš zaujímavého stretnutia sa stala domáca Chelsea, ktorá vyhrala zásluhou presného zásahu Costu a Cahilla.

Vedenia sa ujali Blues nakonci prvého dejstva keď spomínaný Costa z prvej využil skvelú prácu Mosesa. Na konečných 2:0 uzavrel skóre desať minút pred koncom stretnutia Cahill po priamom kope Fabregasa. (19:29:51)

90+4

90+3

Hráči Hullu kombinujú na súperovej polovici, ale o troch bodoch je už v dnešnom zápase rozhodnuté.

90+1

Rozhodca nadstavil k tomu zápasu ešte posledné štyri minútky.

90

Courtois musel zo svojho repertuáru vytiahnuť ďalší skvelý zákrok. Z otočky totiž strieľal Niasse a belgičan vytiahol naozaj pohotový zásah.

89

Útočný faul domácich, previnil sa Batshuayi a loptu tak má hosťujúci tím.

88

Willian skúšal vysunúť Batshuayiho, prihrávka brazílskeho hráča však bola nepresná.

86

Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Diego Costa, prichádza Michy Batshuayi.

85

Costa sa uvoľnil cez jedného z protihráčov, následne našiel Kantého, ktorý hľadal Willian. Prihrávka však druhému menovanému vôbec nevyšla.

84

84. Diego Costa (CHE)

84

Diego Costa mohol vstreliť už svoj druhý gól v zápase! Parádna prihrávka Fabregasa, ale španielsky útočník nedokázal prekonať Jakupovica.

83

Hull sa snažil o rýchlu odpoveď, ale prihrávka Meylera nebola presná. Odkop od bránky Courtoisa.

81

81. Gary Cahill (CHE) - 2:0

81

Chelsea dala gól!
Exekútorom priameho kopu bol striedajúci Fabregas, ktorý namieril center na kapitána GARRYHO CAHILLA, ten sa v jasnej príležitostí nemýlil a dáva na 2:0 pre Blues.

80

Rohový kop zverencom Silvu vôbec nevyšiel a tak išli dopredu domáci, na hranici šestnástky bol ale faulovaný Willian a tak nasleduje štandartka.

79

Robertson a jeho center do súperovej šestnástky nenašiel ani jedného spoluhráča, celkom nepochopiteľne však odvrátil loptu za postrannú čiaru Alonso a hostia majú ďalši roh.

78

Hostia usadení na súperovej polovici, tam je však pozorná obrana Chelsea, ktorá je dnes naozaj vo skvelej forme.

76

Dokonca zápasu ostáva už len pätnásť minút, podarí sa hosťujúcemu Hullu vyrovnať a korunovať tak svoj skvelý výkon v druhom polčase?