Talianska Seria A

Bologna FC – FC Turín

2:0

koniec (1:0)

22.01.2017, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • 21. kolo • Vít Schück (@VitSchuck) cz

Tipsport: 2.93 3.17 2.6

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:55:43)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 11:11.
Bologna se může radovat ze zisku třech bodů. Turín byl ve druhém poločase aktivnějším týmem, ale na vše byl jen Adem Ljajić, který se nedokázal dostávat ke střelám. Na druhé straně to ale s přispěním spoluhráčů zvládl hned dvakrát Blerim Džemaili, který se prosadil na konci prvního poločasu po přihrávce Ladislava Krejčího. Ve druhé půli zužitkoval pas do běhu od Godfreda Donsaha a Joe Hart byl v hostující brance bezmocný.

90+3

90+2

Lucas Boyé nedal šanci v souboji protihráči. Pomohl si však tělem více než toleroval hlavní rozhodčí a musí tak hostující útočník odevzdat míč.

90+1

Hlavní rozhodčí přidává ke druhému poločasu ještě tři minuty.

90

Verdi přinesl do domácího týmu oživení. Po jeho otočce se dokázal prodrat ke střele Destro. Jeho střelu musel zpacifikovat Hart.

89

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí, přichází Luca Rizzo.

88

Adem Ljajić je dnes z hostujícího pohledu u všeho. Nyní ale nepřešel hned přes prvního bránícího hráče.

87

Až nyní se Turín tlačí více do útoku. Falqué chtěl u brankové lajny vybojovat alespoň rohový kop, ale míč se odrazil od něho a rozhodčí byl blízko.

85

85. Blerim DŽEMAILI - 2:0

85

Bologna právě vstřelila branku!
Je nejspíše rozhodnuto. BLERIM DŽEMAILI se dočkal i na konci druhého poločasu. Tentokrát ho vybídl ke skórování přesnou přihrávku do běhu Donsah a střelec první branky z první nasměroval míč svou levačkou na zadní tyč.

85

Nyní to ale již Ladislav Krejčí přehnal. Jeho drzý průnik končí jen odevzdaným míčem mimo tři tyče.

84

Turín si zatím žádný závěrečný tlak nevytváří. Naopak míč drží již dlouhé sekundy Bologna a je i daleko od své branky.

83

Posledních zhruba deset minut pro Turín, aby vstřelenou brankou získal z dnešního zápasu alespoň bod.

82

Střídající Simone Verdi vystřelil z dobrých třiceti metrů a pěkně protáhl Harta v hostující brance. Angličan se jen proletěl vzduchem, ale nemusel zasahovat.

81

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Josef Martínez.

80

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Godfred Donsah.

79

Maietta se musel rychle vracet do obrany za přihrávkou. Hned za ním totiž sprintoval Ljajić, který se ale k míči před brankářem nedostal.