Primeira Liga

CF OS Belenenses – Vitória FC Setúbal

1:2

koniec (0:1)

22.01.2017, 19:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • 18. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 2.14 2.93 3.9

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 13:6. Rohy: 15:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 19:12. (21:01:40)
Tak už to domácí nestihli. Druhý poločas nám nabídl dvě branky a rozhodně lepší fotbal než v prvním poločase. Vypadalo to, že hosté svůj dvou gólový náskok v pohodě ubrání. Domácí byli až do vstřelené snižující branky neškodní a obrana hostů s přehledem bránila jejich útočné aktivity. „Ale kde nic tu nic“ – přišla branka Caeira a hosté v posledních minutách museli bránit hubený náskok. Nakonec to ubránili a vítězí.
S tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.

90+4

90+4

Míč u brankáře domácích...

90+3

Domácí hráč velmi rychle je na nohou a domácí rozjíždí další útok...

90+3

Hostující hráč vyvezl míč až k praporku domácích, pak fauloval domácího hráče – aby se asi neřeklo.

90+2

Podařilo se jim pak dostat ke střele, ale obrana blokuje.

90+1

Ze středového kruhu budou domácí rozehrávat po faulu...

90

Nastavují se čtyři minuty, dost času pro domácí, aby mohli vyrovnat?

90

Ale teď mohou být hosté v klidu, domácí hráč fauluje na polovině hřiště jednoho z jejich hráčů.

89

Z ní vytěžili rohový kop.... domácí hráli po celou dobu neškodně, teď se musí hosté strachovat o výsledek.

89

Domácí budou po faulu zahrávat standardní situaci.

88

Roh pro domácích nepřinesl vyrovnávací branku.

87

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Santos, přichází Fernandes.

86

Domácí jsou najednou na koni a další střela z levé strany letěla opravdu jen kousek od pravé tyčky!

84

84. CAEIRO - 1:2

84

Belenenses právě vstřelilo branku!
Tak to byl nádherný gól! TIAGO CAEIRO si zpracoval míč na prsa a vystřihl ukázkové nůžky. Varela byl proti tomuto bezmocný. Asistence: Ortuno.

83

Avšak jejich útok nevedl k ohrožení Varely, hosté hrají v pohodě a nepřipouští žádné možné drama.