Primeira Liga

Benfica Lisabon – CD Tondela

4:0

koniec (0:0)

22.01.2017, 17:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • 18. kolo • Ondřej Klos cz

Tipsport: 1.12 9.5 19.0

To je z mé strany vše, přeju hezký zbytek nedělního večera. (19:00:02)
Domácí Benfica zapnula v druhém poločase na jinou rychlostní úroveň a zaslouženě vítězí 4:0. Branky vstřelili: dvakrát Pizzi, Silva a z penalty Jonas. Benfica Lisabon nadále zůstává na prvním místě. Na druhé Porto mají náskok čtyř bodů. Tondela potvrdila nejhorší tým a nejhorší útok a dál zůstává na posledním místě.

90+3

90+3

Benfica právě vstřelila branku! Míče se ujal JONAS OLIVEIRA, který zkušeně proměňuje pokutový kop. Rozhodčí ukončuje zápas, Benfica vítězí 4:0!

90+2

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Pica (CD Tondela).

90+2

Byla nařízena penalta.

90+1

Jonas nedokázal zpracovat míč v pokutovém území Tondely.

90

Rozhodčí Esteves se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

87

Ederson si vyběhl pro balón, který přihrává přesně Salviovi. Zápas už je rozhodnutý.

86

Dnešní utkání sleduje 56053 diváků.

85

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Celis.

84

84. SILVA - 3:0

84

Benfica právě vstřelila branku! RAFA SILVA obdržel skvělou přihrávku za obranu. Dobře viděl, že proti němu vyběhl brankář Ramos a tak se rozhodl, že ho přelobuje. Lob přistál přesně do brány a Silva se raduje ze skvělého gólu.

83

Obrovská šance Salvia! Ten obdržel přihrávku do běhu. Když se dostal do vápna pokusil se o střelu z úhlu. Rána končí těsně vedle levé tyče.

82

Z rohového kopu nic nebylo. Tondela se žene do útoku a snaží se vstřelit kontaktní branku.

81

Zblokovaná přihrávka Samarise končí za brankovou čarou. Následovat bude rohový kop.

80

Pizzi je v rozehrávce velice aktivní a touží přidat třetí branku v zápase. Jeho spoluhráči mu v tom však moc nepomáhají.