Tipsport extraliga (ČR)

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav

2:4

koniec (1:1, 1:0, 0:3)

22.01.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 41. kolo • Kamila Ludwigová cz

Tipsport: 1.95 4.25 3.17

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:31:28)
Střely na branku ve třetí třetině (celkem):
Olomouc – 7 (25)
Mladá Boleslav – 9 (25)
Nejlepší hráči dnešního utkání:
David Škůrek – Tomáš Hyka
Třetí třetina rozhodla o vítězi dnešního střetnutí. Kohouti nedokázali dvakrát uhlídat Tomáše Hyku, který znovu strhl vedení na stranu Boleslavi. Čtvrtou branku přidal z trestného střílení dvě minuty před koncem utkání Pavel Musil.

59:42

Rašner se snažil natlačit před Maxwella, neúspěšně.

59:15

Vampola vyhrál vhazování směrem dopředu, takže domácí musí znovu začínat od Konráda.

59:06

Přechod Kohoutů do útočného pásma zastavuje ofsajd.

59:02

Boleslav poctivě brání a nepouští Olomouc do větších šancí.

58:18

Kohouti své snahy nevzdávají, Ondrušek si sjížděl na Vlachovu přihrávku.

57:39

57:39 Pavel MUSIL - 2:4

57:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté odskakují na dvoubrankový rozdíl. PAVEL MUSIL si v trestném střílení najížděl z levé strany a přesnou střelou mezi betony překonal Konráda. Bez asistence.

57:39

Je nařízeno trestné střílení proti Olomouci, Musil byl v samostaném úniku faulován Rašnerem a má možnost definitivně zlomit dnešní zápas.

57:16

Boleslav hraje v plném počtu.

57:13

Hosté se osvobozují.

56:35

Neuvěřitelný zákrok Maxwella! Na Strapáče zívala prázdná branka, ale boleslavský gólman se stihl přesunout a puk vyrazit lapačkou.

55:59

Ani Škůrkovi střela nesedla a Boleslav se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

55:38

Vyrůbalíkovi střela nesedla, ale puk se k němu ještě vrátil.

55:22

Hanáci vyhráli vhazování.

2:4

Góly a asistencie: 18. Škůrek (Skladaný, Vyrůbalík), 32. Burian – 4. Látal (Kurka, Hanzlík), 46. Hyka (Jonák, Musil), 49. Hyka (Musil), 58. Musil (t.s.)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Rašner, Houdek (A), J. Galvas – Laš, J. Knotek, Skladaný – Strapáč, R. Vlach, Eberle – Holec, T. Mikúš, Rác – Burian, Herman, Fořt.

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Lukáš) – Štich, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, T. Voráček, Kučný, Trončinský – Pacovský, Musil, Hyka – Pabiška (A), Klepiš, Orsava – Látal, Vampola (A), Jonák – Urban, Žejdl.

Rozhodca: Čech, Hejduk – Kotlík, Zíka

03:28 MBL 0:1 Látal (Kurka, Hanzlík)
05:21 OLO 2 Jaroměřský, držanie
11:42 OLO 2 Herman, podrazenie
13:56 OLO 2 Skladaný, hrubosť