Livesport Superliga (CZ)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice – ACEMA Sparta Praha

4:6

koniec (0:0, 2:5, 2:1)

22.01.2017, 17:00 • STODOLA Aréna Střešovice • 17. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova) cz

Tipsport: 1.23 7.2 6.3

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji krásný zbytek nedělního večera a těším se u dalšího utkání. Na shledanou! (19:08:53)

59:46

Poslední nápor Sparty dokázal odvrátit Kafka.

59:13

I přes oslabení dokázali domácí zahrozit! Vítovec perfektně utekl všem hráčům, jeho střelu však vykryl Kotouček.

59:01

Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:56

Sparta si zahraje přesilovou hru 5 na 3.

58:47

Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Filip Ullmann – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

58:16

Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Mikuláš Komárek – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

58:16

Marvánek nad Kafkovou nevyzrál. Střešovický gólman si počkal na jeho kličku a nepustil míček za sebe.

58:16

Nařízeno trestné střílení proti Tatranu.

57:36

Tatran právě vstřelil branku!
Tlak se vyplatil! Němeček našel osamoceného FILIPA ULLMANNA, který nemá problém se zakončením. Asistence: Ondřej Němeček

56:32

Domácí se nevzdávají a stále se snaží tlačit do branky.

55:41

Sparta právě vstřelila branku!
Rychlý útok po přihrávce od Rebra přesně zužitkoval LUKÁŠ UJHELYI. Asistence: Martin Rebro

54:05

Po výborné akci Sparty střílí Svatoš, Kafka ale ještě výborněji zasahuje.

53:48

Na Tatranu je vidět veliký stres. Snaží se tlačit Spartu co to jen jde, ale stále neví jak proniknout obranou.

52:36

Komárek také neúspěšný. Kotouček ale tentokrát zasahovat nemusel.

52:26

Další pěkný zákrok si proti domácímu útoku připisuje Kotouček.

4:6

Góly a asistencie: 30. Komárek (Deutsch), 35. Meliš (Deutsch), 46. Marek Beneš (Němeček), 58. Ullmann (Němeček) – 22. Zouzal (Jaroš), 26. Kareš, 29. Krejča (Kalaš), 33. Bína (Košir), 39. Krejča (Jaroš), 56. Ujhelyi (Mart. Rebro)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Fibiger) – Tlapák, Heřmanský, Deutsch, Švejkovský, Fořt, Svačinka, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec, Hudera – Komárek, Jiř. Kolísko, Jak. Kolísko – Meliš, Němeček, Wojnar – Ullmann, Brautferger.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Kotouček) – Ježek, Kadoch, Smetana, Marvánek, Zeman, Mart. Rebro, Koščo – Ujhelyi, Zouzal, Vrána – Košir, Bína, Jaroš – Svatoš, Kareš, Krejča – Kalaš.

Rozhodca: Bezucha David, Bezucha Michal