23.01.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Martin Augustin (@ogy_16) cz

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám klidný zbytek noci! (04:41:51)
Střely na branku – 23:32 (10:10, 4:10, 9:12)
Hity – 11:22
1. Filip Forsberg (NSH) 2+0
2. Mikael Granlund (MIN) 1+0
3. Jason Pominville (MIN) 1+0
Hokejisté Nashvillu sice prohrávali po první třetině o dva góly, ale nakonec duel otočili a vezou si z Minnesoty vítězství 4:2! Do třetí části hosté nastupovali s jednobrankovým mankem, ověem měli na své straně Filipa Forsberga, jenž nejprve vyrovnal a v 54. minutě vstřelil i nakonec vítězný gól. V čase 58:42 pak definitivně rozhodl střelou do prázdné branky Wild Ryan Johansen.

59:59

V úplném závěru ještě trefil Viktor Arvidsson tyčku prázdné domácí svatyně!

59:01

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:42

58:42 Ryan JOHANSEN - 2:4

58:42

Nashville právě vstřelil branku!
Neskutečný billiárdový kousek předvedl RYAN JOHANSEN, který trefil prázdnou domácí branku odrazem o plexisklo! Je zřejmě rozhodnuto. Asistence: Ryan Ellis.

58:31

Hosté dostali puk do středního pásma.

58:12

Domácí si vzali oddechový čas! Po něm to zkusí s prázdnou brankou!

57:58

Nino Niederreiter trefuje z pravého kruhu horní tyčku! Hosté měli velké štěstí.

57:22

Střely Staala a Niederreitera pochytal Rinne. Wild se přeci jen nadechují k závěrečnému náporu.

57:01

Hosté vyhodili šikovně, není to icing.

56:27

Hosté hrají v pohodě a zatím soupeře k ničemu nepouštějí.

55:03

Domácí včera v závěru obrátili duel s Anaheimem, ale dnes jim zbývá ještě méně času. Navíc mají v nohách právě zmíněný těžký zápas.

53:24

53:24 Filip FORSBERG - 2:3

53:24

Hosté otáčejí skóre a vedou 2:3! Filip Forsberg nejprve neuspěl ve velké šanci, když se proti němu stačil přesunout Kuemper. Akce hostí však pokračovala, Ryan Ellis nabil na levý kruh právě FILIPOVI FORSBERGOVI a ten z první trefil prostor mezi rukou a tělem domácího brankáře – 2:3. Asistence: Ryan Ellis a Ryan Johansen.

2:4

Góly a asistencie: 3. Mikael Granlund (Zucker, Schroeder), 8. Pominville (Haula, Suter) – 23. Neal (Ribeiro, Y. Weber), 43. Forsberg (Arvidsson, Johansen), 54. Forsberg (Ellis, Johansen), 59. Johansen (Ellis)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Spurgeon, Suter, Dumba, Prosser, Scandella, Reilly – Niederreiter, E. Staal (A), Coyle – Mikael Granlund, Graovac, Zucker (A) – Pominville, Haula, Parise (A) – Schroeder, Gabriel, Stewart.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – P. K. Subban, Ekholm, Ellis (A), Irwin, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Watson – Neal (A), Ribeiro, Järnkrok – Zolnierczyk, D. Grant, McLeod.

Rozhodca: Watson, Schlenker – Amell, Cameron

Diváci: 19087

02:18 MNS 1:0 Mikael Granlund (Zucker, Schroeder)
07:31 MNS 2:0 Pominville (Haula, Suter)
09:24 MNS 2 Scandella, krosček
22:25 NSH 2:1 Neal (Ribeiro, Y. Weber)