4:0

koniec (2:0)

25.05.2017, 13:00 • TC Sparta, Vaníčkova • 30. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.25 5.5 6.0

Domácí fotbalisté v tomto zápase dokázali porazit Třinec 4:0. Dvě branky v prvním poločase vstřelil Surmaj, ve druhé půli se k němu připojili Císařovský a Matoušek, jehož gól z přímého kopu byl výstavní. Sparta tento zápas vyhrála a v celkově tabulce soutěže končí na druhém místě. (14:57:34)

90+0

90

To už probíhá poslední minuta hry v zápase, ve kterém domácí Sparta svého soupeře celkem jednoznačně přehrála.

89

Hosté rozehrávali volný přímý kop, domácí brankář si na míč počkal a celkem snadno jej zastavil.

89

Třinec má k dispozici autové vhazování na útočné polovině, následně ale obrana Sparty míč bleskově odehrála mimo hrací plochu. Vhazování se bude opakovat.

88

Mnoho šancí už k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

86

Sparta celkem snadno vytlačila hru na útočnou polovinu a do zakončení se málem dostal Jan Špaček.

85

Lasota vhazoval na útočné polovině, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení probojovat nedokázal.

84

Sparta kontroluje hru, hraje dostatečně daleko od své vlastní brány a Třinec má velké problémy se založením útoku.

83

Nechybělo mnoho a domácí celek se probojoval do další střelecké pozice, ale přihrávka na Eichlera neprošla.

81

Rohový kop měli k dispozici hosté, míč se dostal na kopačku Meleckého, který nedokázal přesněji zakončit.

80

Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, Sparta před malou chvílí navýšila své vedení. 4:0 je aktuální stav a dominance domácích pokračuje.

79

79. Martin MATOUŠEK - 4:0

79

Sparta právě vstřelila branku!
Stav je již 4:0. Krásnou ránou z volného kopu z ideální pozice se pod horní tyčku prosazuje kapitán Sparty MARTIN MATOUŠEK.

76

Domácí celek pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

75

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Vojtěch Wala.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jan Špaček, přichází Martin Palečko.

75

Kapitán Třince to zkoušel ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus do středu branky nepřekonal brankáře soupeře.

74

Jan Pavlík velmi dobře ze strany centroval na branku, jeho pokus se odrazil od horní tyčky zpět do hry. Následně míč z druhé strany poslal před branku Balvín, ale neuspěl.