2:2

koniec (1:1)

28.06.2017, 17:00 • Info o zmenách stavu (Adam Januszek) cz

Tipsport: 2.05 3.3 3.2

Ve druhém poločase taktéž obě mužstva dokázala vstřelit branku a nakonec se rozchází smírně 2:2. (18:43:23)

90

57

57. Filip PANÁK - 2:2

57

Karviná právě vstřelila branku!
FILIP PANÁK dává svou druhou branku, kdy opět karvinští využívají standardní situaci.

49

Cracovia právě vstřelila branku!
Krakov se dostává v úvodu druhého poločasu opět do vedení. Po standardní situaci se hlavičkou prosazuje LUKASZ SOSNOWSKI.

49

49. Lukasz SOSNOWSKI - 2:1

46

Po prvním poločase je stav 1:1, kdy se první prosadili domácí, kteří byli v první půl hodině hry aktivnější a zaslouženě šli do vedení. Karviná však následně dokázala vyrovnat hru a zásluhou jim byla vyrovnávací branka. Obě mužstva hrají v poměrně těžkých podmínkách, kdy je teplota vzduchu nad 30 stupni.

45

32

32. Filip PANÁK - 1:1

32

Karviná zahrávala standardní situaci. Hlavička jednoho z karvinských hráčů našla FILIPA PANÁKA a ten pěknou střelou k pravé tyči srovnává stav utkání.

8

8. Deleu LUIZ - 1:0

8

Jako první v zápase se prosazují domácí, střelou z pětadvaceti metrů překonává brankáře Pindrocha CARLOS DELEU LUIZ.

1

MFK Karviná: Pindroch – Pilík, Panák, Piaček, Vondra – Šisler, Bajrič – Štepanovský, Pina, Puchel – Wágner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.