Prípravný zápas

FK Teplice – FC SILON Táborsko

3:1

koniec (1:1)

28.06.2017, 17:00 • Městský sportovní areál, Písek • Info o zmenách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv)) cz

46

Pětačtyřicet minut je za námi, v Písku je vyrovnáno 1:1. Teplice poslal v jednatřicáté minutě do vedení Vojtěch Gebert, Táborsku se však o sedm minut později podařilo stav srovnat.

1

Příjemné odpoledne! Prvoligový FK Teplice po úvodní výhře nad modlanským Baníkem čeká druhé přípravné utkání, tentokrát změří síly s druholigovým Táborskem. To má za sebou turnaj v Sezimově Ústí, na kterém ukořistilo prvenství po vítězstvích nad Znojmem a Českými Budějovicemi. Hrát se dnes bude na neutrální půdě v Písku, úvodní výkop je naplánován na 17:00. Z utkání vám budeme poskytovat změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:1

Góly: 31. Gebert, 73. Žitný, 81. Červenka – 39. doplníme

FK Teplice: 1. poločas: Chudý – Krob, Jeřábek, Ljevakovič, Strada – Martirosyan, Kučera, Gebert, Fillo – Vaněček, Rezek. 2. poločas: Grigar – Hyčka, Šušnjar, Kodeš, Vondřášek – Vošáhlík, Žitný, Soungole, Dressler – Červenka, Haljeta