Liga majstrov (predkolá)

Hapoel Be'er Sheva – NK Maribor

2:1

koniec (2:1)

16.08.2017, 20:45 • Turner Stadium, Be'er Sheva • Play-off • Michal Břuchanský cz

Tipsport: 1.54 4.15 7.3

Z tohoto zápasu už je to všechno, přeji Vám hezký zbytek středečního večera. (23:08:49)

Fauly: 12 – 11.
Je dobojováno! Z vítězství v prvním utkání čtvrtého předkola Ligy mistrů se společně se svými fanoušky radují hráči izraelského Hapoelu, který už v první půli stihl otočit skóre na konečných 2:1. Be'er Sheva rozhodně mohla zvítězit i vyšším rozdílem, z mnoha šancí však potřetí neudeřila, a tak bude odvetný zápas na hřišti Mariboru naprosto otevřený.

90+4

90+4

Maribor konečně dostal míč na svou útočnou polovinu a zbytek zápasu už dohraje v bezpečné vzdálenosti od obou branek.

90+3

Anthony Nwakaeme se na kraji hřiště marně dožadoval doplnění, a tak si rychlým pohybem navedl míč na střelu pravou nohou, kterou ale nevtěsnal pod horní tyčku.

90+2

Nwakaeme, Pekhart a Melkson už jsou několik minut v kuse nastěhovaní v pokutovém území. Třetí branka v podání Be'er Shevy ale stále nepřichází.

90+1

Druhý poločas je prodloužen o čtyři minuty nastaveného času!

90

90. Anthony Nwakaeme (HBE)

90

Slušná šance na navýšení náskoku! Dlouhá přízemní přihrávka z pravé strany propadla až do pokutového území k Nwakaememu, který bohužel pro Hapoel vypálil do dobře postaveného Handanoviće. Dorážející Einbinder poté zleva uklidil míč do sítě, ale to už bylo z mávaného ofsajdu.

90

John Ogu se dostal k centru od Meliksona, ale z osy hřiště nezamířil mezi tři tyče.

89

Muži v červeném pokračovali v obléhání pokutového území až do chvíle, kdy zpoza něj levačkou vystřelil Nwakaeme. Obránci jeho zakončení přesměrovali na roh.

88

Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Blaž Vrhovec, přichází Aleks Pihler.