2:4

koniec (1:1)

16.08.2017, 17:00 • 2. kolo • Viktor Kalinács

: 16.0 8.0 1.18

Dlho to vyzeralo tak, že Beluša sa postará o veľké prekvapenie na úkor Zlatých Moraviec. Domáci hrali vyše hodinovú presilovku o jedného muža, avšak ani táto výhoda nezmazala kvalitu hostí. Tí rozhodli o svojom postupe do tretieho kola až v záverečnej štvrťhodine duelu. (18:51:31)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3.

90+1

90+1

Nadstavuje sa jedna minúta.

90

Piaty gól síce hostia nepridajú, ale šikovne ušetrili cenný čas.

89

Rýchly protiútok Zlatých Moraviec ukončil faul pred šestnástkou Beluše. Uvidíme ešte priamy voľný kop. Dovolím si povedať, že o víťazovi je rozhodnuté.

88

Domáci vhadzujú na útočnej polovici, obrana hostí je už skoordinovaná a čaká na dlhé lopty do šestnástky.

87

Dnešné stretnutie sleduje 1100 divákov.

86

Beluša musí v nasledujúcich minútach skórovať aspoň dvakrát, čo sa teraz zdá ako neriešiteľná situácia.

85

Hostia by svoj náskok radi zvýšili, tento pokus však šiel výrazne vedľa brány.

84

Čas plynie rýchlo, lopta je ďaleko od Novotu.

82

Zlaté Moravce dali gól!
Na konci 82. minúty prichádza asi definitívny zlom v zápase. Druhý gól Zlatých Moraviec v rozpätí piatich minút, toto sa už bude ťažko doháňať. PETER ORÁVIK zvyšuje na 4:2 gólom zo štandardnej situácie.

81

Faul domácich na útočnej polovici.

80

Druhé kolo Slovnaft Cupu ako sa patrí, čoskoro vstúpime do záverečnej desaťminútovky a my stále nepoznáme víťaza.

80

Striedanie v tíme TJ KOVO Beluša: z ihriska odchádza Ďuriš, prichádza Remšík.

79

Striedanie v tíme TJ KOVO Beluša: z ihriska odchádza Gajdošík, prichádza Šebík.

78

Neuveriteľná gólová prestrelka pokračuje! Remízový stav trval necelé tri minúty a na koni sú opäť hostia! Naozaj pozoruhodný zápas. MATEUS DE OLIVEIRA SILVA vracia vedenie hosťom.

78

Ofsajd číslo tri na konte ViOnu.

2:4

Góly: 29. Gorelka (pen.), 75. Mišutka – 39. Bariš, 58. Gorelka (vla.), 78. Oliveira Silva, 82. Orávik

Karty:   34. Dobrotka (ZMO)

FK Beluša: Ciesar – Gažo, Schiszler, Gorelka, Martinka (C), Gajdošík, Novisedlák, Ďuriš, Mikuška, Hrenák, Mišutka
Náhradníci: Jurga, Kucharík, Rosina, Šebík, Pilát, Opat, Remšík

FC ViOn Zlaté Moravce: Novota – Horník, Záhumenský, Da Silva, Gešnábel, Ujlaky, Dobrotka (C), Bariš, Karlík, Sládek, Oliveira Silva
Náhradníci: Nikolić, Nascimento, Chren, Orávik, Urgela, De Oliveira, Kováč

Rozhodca: Rastislav Jurenka – Rastislav Žákech, Marián Jankovič