1:2

koniec (1:1)

24.10.2017, 21:30 • Estadio Ramón de Carranza • 4. kolo • Michal Janoštík cz

Fortuna: 3.5 3.25 2.08

Máme za sebou zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme viděli jen dvě šance, které ale obě skončily gólem. V tom druhém jich bylo daleko více, ale prosadil se pouze daleko aktivnější hostující tým. Ten často držel míč, byl aktivnější a rozhodně zaslouženě dnes vyhrál. A to i přes to, že nakonec se přeci jen o vítězství ještě musel strachovat. Real Betis to však zvládl a odváží si s Cádizu vítězství 2:1. (23:21:02)

90+4

90+3

Ještě roh pro hosty, o osudu utkání je rozhodnuto.

90+2

Pas Campbella nenašel a Rubén si pro balon přišel. Času už ale moc není pro domácí tým.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty, s míčem na kopačkách je ale Real Betis.

90

Ten však pouze proletěl vápnem a nikoho nenašel. Cádiz může vyrazit za vyrovnáním.

89

Odměnou jim za to je rohový kop.

88

Stále ten samý obrázek hry. Hostující tým si hlídá konec zápasu a zdá se, že vítězství již nepustí.

87

Real Betis kombinuje na polovině soupeře a střádá cenné vteřinky. Cádiz se nemůže dostat k míči a dostat se tak k vyrovnání.

86

Camaraso svým pasem spoluhráče nenašel. Zápas tak bude drama do poslední minuty.

85

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Navarro, přichází Barragán.

84

Vše skončilo centrem do vápna, kde upadl jeden z domácích, ovšem penaltu rozhodčí nepíská.

83

Pas do vápna nevyšel, k míči se tak dostal Cádiz a může myslet na své ofenzivní choutky.

82

Hostům se daří držet se na dostřel branky soupeře. Ten se tak nemůže hnát za vyrovnáním.

81

Camaraso zkusil zpoza vápna překonat Rubéna, ale ten si s jeho střelou v klidu poradil.

80

Cádiz začíná tlačit, Real Betis ale zatím odolává. Čeká nás však jistě zajímavá koncovka.

79

79. Závar před brankou.

79

Málem ano! Skrumáž před brankou však dopadla pro Betis dobře. Domácí míč za záda Giméneze neprotlačili.