koniec (1:0)

24.10.2017, 20:45 • De Grolsch Veste, Enschede • 2. kolo • Michal Raška cz

Tipsport: 1.38 5.05 6.77

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:39:48)
Máme tady konec. Twente splnilo roli favorita na jedničku a zaslouženě vyhrálo hladce 3:0. V prvním poločase jsme viděli o něco aktivnější domácí Twente, které dlouho obléhali hostující branku, když nejprve v 27. minutě trefil Boere tyč, ale o minutu později v 28. minutě udeřil Tom Boere znovu a tentokrát si krásně naskočil na přední tyč z rohového kopu a hlavičkou poslal Twente do vedení. Těsně před poločasem se v zajímavé situaci ocitl Swinnen, ale nedokázal trefil míč těsně před bránou Brondeela.
Už pět minut po začátku druhé půle se po druhé v zápase trefil Tom Boere, když dostal krásnou přihrávku před bránou a sám před brankářem nezazmatkoval a poslal Twente do dvougólového vedení. O šest minut později zahrál Lieder ve vápně rukou, když vyrazil přímý kop a následovala penalta, se kterou si Tighadouini poradil a umístil ji k levé tyči. Ke konci zápasu ještě měli domácí pár šancí, ale ani střela Tighadouiniho do tyče v nastaveném čase skóre nezměnila.

90+2

90+2

90+2. Tighadouini trefil pouze levou tyč.

90+2

Tighadouini si dal míč na levou nohu a vystřelil, ale k jeho smůle trefil pouze levou tyč!

90+1

Buckley se opět řítil na brankáře, ovšem zasekl si míč a poté ho o něj obral hostující obránce.

90+1

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90

Hosté drží míč ve středu hřiště a chtějí se dostat blíž k Brondeelovy bráně, ovšem domácí obrana dnes hraje skvěle a do ničeho je nepouští.

89

S ránou domácího hráče si Swinkels lehce poradil.

87

Domácí kontrolují konec zápasu.

85

85. Swinkels pohotovým zákrokem vychytal Buckleyho.

85

A opět se Buckley dostal do skvělé šance, ovšem tentokrát ho nohou vychytal Swinkels!

84

84. Buckley vyslal střelu těsně vedle pravé tyče.

84

Buckley dostal přihrávku k vápnu hostů, dal si míč na pravou nohu a následně vystřelil těsně vedle pravé tyče!

83

Domácí si přihrávali u vápna Eindhovenu, ale s následnou střelou si Swinkels lehce poradil.

81

Hosté se nemohou dostat do pořádného zakončení a vypadá to, že domácí Twente potvrdí roli favorita a postoupí do dalšího kola KNVB Bekeru.

79

Střídání v týmu FC Eindhoven: ze hřiště odchází van Landschoot, přichází Kuiper.