Je to branka! Poruba vede v poslední minutě o dvě branky. (16:18)

Porubská gólmanka chytá! U míče jsou tak její spoluhráčky. (16:17)

Hra nám pokračuje, do konce zápasu 104 sekund. (16:17)

Oddechový čas pro domácí tým. (16:17)

58

Dvě minuty do konce zápasu, Poruba stále vede o jednu branku. (16:17)

56

Porubské házenkařky se vrací znovu do vedení, do konce utkání zbývá necelých pět minut. (16:17)

53

A máme opět vyrovnáno! U míče jsou teď hostující hráčky. (16:16)

52

Slávistky snižují na rozdíl jediné branky, stále sledujeme velmi vyrovnané utkání. (15:16)

52

Poruba utíká v zápase opět na rozdíl dvou branek. (14:16)

51

Začalo nám běžet posledních deset minut. (14:15)

48

Až nyní střelecké prokletí protrhují hráčky Poruby, které se tak vrací do vedení. (14:15)

48

Nyní jsme už přes šest minut neviděli žádnou branku, na obou týmech je vidět že jsou nervozní. (14:14)