Anglická Premier League

Stoke City FC – Burnley FC

1:1

koniec (1:0)

22.04.2018, 14:30 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • 35. kolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 2.32 3.33 3.4

Statistiky:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:5. (16:29:01)
Zápas končí remízou 1:1, která pro Stoke City nic neřeší. Domácí naopak tento výsledek přiblížil k sestupu. Potters začali zápas dobře a už v 11. minutě je poslal do vedení Badou Ndiaye. Ve druhé půli však domácí hráli pasivně a za to je v 62. minutě potrestal důrazný Ashley Barnes. V závěru utkání pak mohly rozhodnout oba týmy. Střídající Ireland střílel těsně vedle a na druhé straně byl zase aktivní zejména Gudmundsson, jenž v nastavení nejprve protáhl brankáře Butlanda a v posledních sekundách těsně minul tyč brány Stoke.

90+4

90+4

Ještě jednou Johann Gudmundsson! Jeho přízemní střela skončila těsně pravé tyče z pohledu Jacka Butlanda.

90+3

Johann Gudmundsson mohl rozhodnout! Nejprve si navedl míč na střed hřiště a tak z 19 metrů vyslal na bránu prudkou střelu, kterou vyrazil Butland. O pár sekund později pálil ještě jednou, ale tentokrát už nepřesně.

90+1

Badou Ndiaye následně vyfasoval žlutou kartu za nesportovní chování.

90+1

Lowton nedokázal odcentrovat přes Ndiayeho. Hosté budou vhazovat.

90

Rozhodčí zápas prodlouží o čtyři minuty!

88

88. Ireland těsně minul hostující bránu.

88

Teď byli domácí blízko! Zhruba z 18 metrů napřáhl Stephen Ireland, který svou střelu zakroutil o centimetry vedle pravé tyče! Tohle by Pope asi neměl.

87

Tohle vypadalo pro hosty hodně nadějně. Hendrick předložil míč na malé vápno Chrisovi Woodovi, jenž se ale musel s míčem otáčet a to domácím stoperům stačilo k tomu, aby ho dostoupili a zabránili gólové střele.

85

Nakonec Erik Pieters přeci jen dostal žlutou kartu.

85

Na trávníku zůstal ležet Matthew Lowton, kterého poslal k zemi Pieters. Zdá se, že rozhodčí tento zákrok trestat nebude.

84

V šestnáctce Stoke se bojovalo o vysoký míč. Proti domácím obráncům se neprosadili Chris Wood ani Sam Vokes.

82

Stephen Ireland se snažil z první rozběhnout Tyreseho Campbella. Přihrávku ale zachytil jeden ze stoperů Burnley.

81

Máme tu už posledních deset minut řádné hrací doby. Bod ani pro jednu stranu asi příliš neřeší.

79

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Aaron Lennon, přichází Jeffrey Hendrick.