Ararat – Śląsk 2:4
15:00, koniec (2P)
Astana – Aris Soluň 2:0
15:00, koniec (2P)
FK Ponevěž – Novi Sad 0:1
17:30, koniec (2P)
Molde – Servette 3:0
18:00, koniec (2P)
Ljubljana – Birkirkara 1:0
18:00, koniec (2P)
Austria – Breidablik 1:1
18:00, koniec (2P)
Karabach – FC Ashdod 0:0
18:00, koniec (2P)
RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0
18:00, koniec (2P)
Soči – Keşla FK 3:0
18:00, koniec (2P)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2
18:00, koniec (2P)
Dudelange – Bohemians Dublin 0:1
18:30, koniec (2P)
Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2
18:30, koniec (2P)
Hammarby IF – Maribor 3:1
18:45, koniec (2P)
Elfsborg – Milsami 4:0
18:45, koniec (2P)
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0
19:00, koniec (2P)
Kodaň – Žodino 4:1
19:00, koniec (2P)
FK Sūduva – Raków 0:0
19:00, koniec (2P)
Laçi – Universitatea Craiova 1:0
19:00, koniec (2P)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0
19:00, koniec (2P)
CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0
19:00, koniec (2P)
Plzeň – Dinamo Brest 2:1
19:00, koniec (2P)
Gżira – Rijeka 0:2
19:00, koniec (2P)
Dinamo Bt. – Borisov 0:1
19:00, koniec (2P)
CS Petrocub – Sivasspor 0:1
19:00, koniec (2P)
Limassol – Žilina 1:3
19:00, koniec (2P)
Riga FC – Škendija 2:0
19:00, koniec (2P)
KF Teuta – Escaldes 0:2
19:00, koniec (2P)
Trnava – Sepsi 0:0
19:00, koniec (2P)
Shkupi – Santa Clara 0:3
20:00, koniec (2P)
Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2
20:00, koniec (2P)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0
20:00, koniec (2P)
Bazilej – Partizani Tirana 3:0
20:15, koniec (2P)
Velež Mostar – AEK Atény 2:1
20:30, koniec (2P)
Gent – Vålerenga 4:0
20:30, koniec (2P)
Larne FC – Aarhus 2:1
20:30, koniec (2P)
Sutjeska – Tel Aviv 0:0
20:30, koniec (2P)
FCSB – Karaganda 1:0
20:30, koniec (2P)
Aberdeen – Häcken 5:1
20:45, koniec (2P)
Hibernian – FC Santa Coloma 3:0
20:45, koniec (2P)
Linfield – Banja Luka 4:0
20:45, koniec (2P)
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0
21:00, koniec (2P)
Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2
21:00, koniec (2P)
Újpest FC – Vaduz 2:1
21:00, koniec (2P)
Pogoń – Osijek 0:0
21:00, koniec (2P)
KF Drita – Feyenoord 0:0
21:00, koniec (2P)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2
21:00, koniec (2P)
Partizan – Dunajská Streda 1:0
21:00, koniec (2P)
Valur – Bodö/Glimt 0:3
21:00, koniec (2P)
Salihorsk – Fola 1:2
21:30, koniec (2P)
Egypt – Španielsko 0:0
09:30, koniec (C)
Mexiko – Francúzsko 4:1
10:00, koniec (A)
N. Zéland – J. Kórea 1:0
10:00, koniec (B)
Pobr. Slonoviny – Saudská Arábia 2:1
10:30, koniec (D)
Argentína – Austrália 0:2
12:30, koniec (C)
Japonsko – Južná Afrika 1:0
13:00, koniec (A)
Honduras – Rumunsko 0:1
13:00, koniec (B)
Brazília – Nemecko 4:2
13:30, koniec (D)
Švajčiarsko – Česko 6:4
17:30, koniec
Švajčiarsko – Česko 0:3
15:30, koniec
Tlačová konferencia MFK L. Mikuláš
10:00, koniec udalosti
Tlačová konferencia AS Trenčín
10:00, koniec udalosti
Tlačová konferencia ViOn Zlaté Moravce
10:00, koniec udalosti
Tlačová konferencie MFK Michalovce
10:00, koniec udalosti
Tlačová konferencia ŠKF Sereď
13:00, koniec udalosti
Tlačová konferencia FK Pohronie
14:00, koniec udalosti
Tlačová konferencia FK Senica
14:00, koniec udalosti
Rozširovací draft 2021 - Seattle Kraken
02:10, koniec udalosti
A. Martin – C. Alcaraz 0:2
21:17, koniec | 3:6, 1:6 (OF)
D. Shapovalov – V. Kopřiva 1:2
17:37, koniec | 6:2, 3:6, 2:6 (OF)
N. Jarry – J. Lehečka 0:2
12:55, koniec | 4:6, 4:6 (OF)
M. Zanevská – V. Hrunčáková 2:0
16:05, koniec | 6:2, 6:1 (OF)
Kanada – USA 0:1
02:00, koniec udalosti
Japonsko – Mexiko 3:2
05:00, koniec udalosti
Austrália – Taliansko 1:0
08:00, koniec udalosti