Kyzylzhar – APOEL 0:0
15:30, koniec (3P, 1.z. 0:1)
Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar 1:1
16:00, koniec (3P, 1.z. 0:1)
Raków – Trnava 1:0
18:00, koniec (3P, 1.z. 2:0)
Kluž – Soligorsk 1:0
19:00, koniec (3P, 1.z. 0:0)
Twente – Čukarički Belehrad 4:1
19:00, koniec (3P, 1.z. 3:1)
Konyaspor – Vaduz 2:4
19:00, koniec (3P, 1.z. 1:1)
Djurgården – Sepsi 3:1
19:00, koniec (3P, 1.z. 3:1)
CS Petrocub – Fehérvár 1:2
19:00, koniec (3P, 1.z. 0:5)
Bazilej – Brøndby 2:1
19:15, koniec po penal. (3:1) (3P, 1.z. 0:1)
Be'er Sheva – Lugano 3:1
19:15, koniec (3P, 1.z. 2:0)
Antverpy – Lillestrøm 2:0
19:30, koniec (3P, 1.z. 3:1)
FCSB – Dunajská Streda 1:0
19:30, koniec (3P, 1.z. 1:0)
Universitatea Craiova – Zorja Luhansk 3:0
19:30, koniec (3P, 1.z. 0:1)
Panathinaikos – Slavia 1:1
19:30, koniec (3P, 1.z. 0:2)
Hibernians FC – RFS Riga 1:3
20:00, koniec (3P, 1.z. 1:1)
KÍ Klaksvík – FC Ballkani 2:1
20:00, koniec po penal. (3:4) (3P, 1.z. 2:3)
Škendija – Štokholm 1:1
20:00, koniec po penal. (2:3) (3P, 1.z. 1:1)
Sligo – Viking FK 1:0
20:00, koniec (3P, 1.z. 1:5)
Anderlecht – Paide 3:0
20:00, koniec (3P, 1.z. 2:0)
Aris Soluň – Tel Aviv 2:1
20:00, koniec (3P, 1.z. 0:2)
Levski Sofia – Hamrun 1:2
20:00, koniec po penal. (1:4) (3P, 1.z. 1:0)
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík 4:1
20:30, koniec po predl. (3P, 1.z. 0:1)
Rapid Viedeň – Neftçi Baku 2:0
20:30, koniec po predl. (3P, 1.z. 1:2)
Başakşehir – Breidablik 3:0
20:45, koniec (3P, 1.z. 3:1)
St Patrick´s – CSKA Sofia 0:2
20:45, koniec (3P, 1.z. 1:0)
YB Bern – KuPS 3:0
21:00, koniec (3P, 1.z. 2:0)
Alkmaar – Dundee 7:0
21:00, koniec (3P, 1.z. 0:1)
Gil Vicente – Riga FC 4:0
21:00, koniec (3P, 1.z. 1:1)
Kisvárda FC – Molde 2:1
21:00, koniec (3P, 1.z. 0:3)
Helsinki – Maribor 1:0
18:00, koniec (3P, 1.z. 2:0)
Zürich – Linfield 3:0
19:00, koniec (3P, 1.z. 2:0)
Slovácko – Fenerbahce 1:1
19:00, koniec (3P, 1.z. 0:3)
Dudelange – Malmö 2:2
20:00, koniec (3P, 1.z. 0:3)
Slovan Bratislava – Olympiakos 2:2
20:30, koniec po penal. (3:4) (3P, 1.z. 1:1)
Partizan – Larnaca 2:2
21:00, koniec (3P, 1.z. 1:2)
Lotyšsko – Kanada 2:5
00:00, koniec (A)
Nemecko – Rakúsko 4:2
04:00, koniec (B)
Fínsko – Česko 4:3
20:00, po s.n. (2:1) (A)
Modré Krídla – HC Slovan 3:4
11:00, koniec po predl.
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1
17:00, koniec
Kladno – Sparta Praha 2:4
17:00, koniec
Frýdek-M. – Třinec 2:4
17:00, koniec
Mladá Boleslav – Slavia 2:3
17:00, koniec
Plzeň – Šumperk 4:0
17:30, koniec
Vítkovice – Olomouc 4:3
17:30, po s.n. (3:2)
Motor ČB – Třebíč 0:4
17:30, koniec
Litoměřice – Kolín 3:2
17:30, po s.n. (1:0)
Martin – Vlci Žilina 4:1
18:00, koniec
Poprad – Prešov 3:3
18:00, koniec
Liberec – K. Vary 1:3
18:00, koniec
Kometa Brno – Zlín 3:2
18:00, po s.n. (1:0)
Osvienčim – Prostějov 4:5
19:15, koniec
Žrebovanie 1.kola Tipos extraligy
13:00, koniec udalosti
K. Scottová – K. Muchová 1:0
19:05, skreč Muchová | 6:3, 4:0; 15-15 (OF)
Česko – Litva 81:87
20:15, koniec (ŠF)