Hodonín – Michalovce 20:31
17:00, koniec
Góly a asistencie: 4. Smějová, 6. Cygan, 15. B. Krejčíková, 20. Drexlerová, 21. Víchová, 25. Smějová, 28. Jadamíková, 34. Pospíšilová, 36. B. Krejčíková, 36. Cygan, 38. Nováková, 38. Víchová, 41. B. Krejčíková, 46. Jastrábová, 50. Víchová, 51. Višňovská, 52. Smějová, 55. Višňovská, 59. Višňovská, 60. Jadamíková – 1. Bajčiová, 3. Bajčiová, 4. Dvorščáková, 5. Godećová, 8. Radovićová, 10. Godećová, 14. Dvorščáková, 17. Radovićová, 19. Abilda, 21. Wollingerová, 24. Wollingerová, 25. Dvorščáková, 27. Popovcová, 27. Popovcová, 29. Popovcová, 30. Godećová, 31. Godećová, 33. Trifunovičová, 34. Wollingerová, 35. Klučková, 37. Bajčiová, 39. Trúnková, 41. Bajčiová, 46. Trúnková, 47. Dmytrenkovová, 48. Radovićová, 55. Wollingerová, 57. Dmytrenkovová, 58. Godećová, 59. Godećová, 60. Godećová
KPR Ruch – Most 30:39
17:00, koniec
Góly a asistencie: 3. Polańska, 4. Polańska, 6. Polańska, 8. Masalova, 11. Polańska, 14. Masiuda, 16. Polańska, 17. Polańska, 19. Masalova, 20. Polańska, 23. Wilczeková, 25. Radlak, 30. Grabińská, 30. Grabińská, 32. Polańska, 35. Masalova, 36. Masalova, 37. Kolonko, 37. Radlak, 38. Grabińská, 45. Kolonko, 46. Kolonko, 47. Kolonko, 48. Masalova, 50. Masalova, 51. Masalova, 53. Masalova, 54. Masalova, 56. Kolonko, 58. Polańska – 3. Janssen, 7. Cholevová, 7. Stříšková, 10. Stříšková, 12. Korešová, 15. Andrýsková, 16. Korešová, 16. Korešová, 18. Smetková, 19. Smetková, 20. Smetková, 20. Smetková, 21. Maňáková, 22. Kroftová, 23. Stříšková, 24. Mikulášková, 26. Smetková, 28. Stříšková, 29. Eksteinová, 30. Maňáková, 30. Korešová, 32. Šutranová, 33. Andrýsková, 35. Stříšková, 35. Stříšková, 35. Stříšková, 35. Stříšková, 37. Stříšková, 37. Smetková, 38. Šutranová, 39. Smetková, 41. K. Kostelná, 43. Kroftová, 43. Andrýsková, 43. Smetková, 46. Stříšková, 49. Kroftová, 53. Maňáková, 54. Maňáková, 55. Maňáková, 58. Maňáková
Kynžvart – Dunajská Streda 0:0
17:00, odložené
Olomouc – DHC Plzeň 20:20
17:30, koniec
Góly a asistencie: 5. Krajčovičová, 6. Závišková, 9. Kašpárková, 11. Roupcová, 12. Sovová, 14. Závišková, 15. Závišková, 16. Závišková, 20. Machačová, 22. Závišková, 31. Kašpárková, 32. Jansová, 34. Závišková, 36. Krajčovičová, 36. Závišková, 39. Přikrylová, 44. Jansová, 48. Přikrylová, 57. Kuxová, 59. Jansová – 1. Vlachová, 2. Vlachová, 4. L. Drozdová, 8. Vlachová, 11. L. Galušková, 15. D. Galušková, 19. Vlachová, 23. Vlachová, 24. L. Drozdová, 25. Tomanová, 26. Franzová, 32. Franzová, 33. L. Drozdová, 34. L. Galušková, 41. Franzová, 43. L. Galušková, 43. Franzová, 50. Melicharová, 54. Vlachová, 57. Vlachová
Šaľa – Písek 35:23
18:00, koniec
Góly a asistencie: 3. Varjassiová, 4. B. Königová, 7. Ščipová, 8. Varjassiová, 9. Varjassiová, 9. Pócsíková, 10. Ščipová, 13. Ščipová, 14. D. M. Vargová, 16. D. M. Vargová, 16. Rácková, 21. B. Königová, 24. Rácková, 25. Matušincová, 25. Rácková, 28. Ušiaková, 30. Varjassiová, 30. Ušiaková, 33. Rácková, 34. D. M. Vargová, 35. Somogyiová, 36. B. Königová, 36. B. Königová, 39. Ščipová, 42. D. M. Vargová, 42. Pócsíková, 43. Rácková, 48. Tulipánová, 51. Ušiaková, 51. Matušincová, 52. Matušincová, 54. Matušincová, 54. Tulipánová, 57. D. M. Vargová, 58. Pálová – 3. Pešková, 4. T. Pokorná, 7. E. Svobodová, 8. E. Svobodová, 12. T. Pokorná, 14. T. Pokorná, 15. Pešková, 19. Pešková, 21. N. Nosková, 25. K. Kubišová, 26. Benešová, 30. T. Pokorná, 31. Chlupová, 32. K. Kubišová, 34. E. Svobodová, 36. Pešková, 45. Chlupová, 46. Merglová, 47. Merglová, 48. K. Kubišová, 53. Bicanová, 58. Merglová, 60. Součková
Tatran Stupava – Zlín 29:25
18:00, koniec
Góly a asistencie: 4. Kovácsová, 6. H. Karkušová, 7. Bahorecová, 9. Kovácsová, 12. Schwarzová, 16. Schwarzová, 20. Jagodičová, 23. A. Horváthová, 24. Kovácsová, 26. Bahorecová, 28. Jagodičová, 29. Kovácsová, 31. Kovácsová, 34. Schwarzová, 35. H. Karkušová, 36. Kovácsová, 38. Bahorecová, 39. Bahorecová, 41. A. Horváthová, 43. Bahorecová, 44. Štrbáňová, 48. Štrbáňová, 49. I. Michalcová, 52. Schwarzová, 53. I. Michalcová, 54. H. Galková, 55. Štrbáňová, 59. Bahorecová, 60. I. Gašpareková – 3. Kolářová, 7. L. Sekulová, 8. Štipčáková, 13. Herbočková, 14. Herbočková, 16. Daňková, 19. Daňková, 23. L. Sekulová, 24. Fleková, 25. Polomíková, 26. Protivánková, 28. Protivánková, 28. Sedláčková, 32. Gärtnerová, 37. Daňková, 37. L. Sekulová, 38. Herbočková, 39. Daňková, 42. Daňková, 43. Daňková, 47. Daňková, 51. Daňková, 53. M. Sekulová, 57. Protivánková, 59. Kolářová
Česko – Bosna a Hercegovina 27:19
18:00, koniec
Góly a asistencie: 2. Klíma, 3. Solák, 4. Klíma, 6. Klíma, 7. Klíma, 9. Kašpárek, 12. Babák, 13. Kašpárek, 15. Solák, 19. Babák, 25. Klíma, 26. Klíma, 32. Petrovský, 34. Klíma, 36. Vančo, 40. Kašpárek, 41. Petrovský, 45. Vančo, 48. Piroch, 50. Klíma, 51. Klíma, 52. Vančo, 54. Číp, 55. Číp, 56. Piroch, 60. Piroch, 60. Číp – 3. S. Burić, 12. J. Perić, 13. Hamidović, 16. Vranješ, 21. J. Perić, 23. Hamidović, 25. Dragnić, 27. J. Perić, 30. Lukić, 33. Herceg, 34. Vranješ, 36. Dragnić, 40. Hamidović, 41. Herceg, 42. Herceg, 46. Hamidović, 49. Keškić, 53. S. Burić, 60. Hamidović
Francúzsko – Ukrajina 36:23
18:00, koniec
Góly a asistencie: 5. Fabregas, 7. Mem, 10. Lagarde, 15. Descat – 45. Artěmenko
Macedónsko – Čierna Hora 24:28
18:00, koniec
Góly a asistencie: 5. Serafimov, 6. Taleski, 6. Serafimov, 14. Mirkulovski, 15. Mirkulovski, 16. F. Kuzmanovski, 19. F. Kuzmanovski, 20. Peševski, 20. Nenad Kosteski, 21. Velkovski, 22. F. Kuzmanovski, 23. Velkovski, 25. Velkovski, 26. F. Kuzmanovski, 27. F. Kuzmanovski, 30. Velkovski, 33. C. Kuzmanovski, 39. Velkovski, 41. Velkovski, 44. G. Georgievski, 48. Taleski, 53. F. Kuzmanovski, 57. Peševski, 60. C. Kuzmanovski – 1. Milos Vujović, 3. Radović, 4. Milos Vujović, 5. Milos Vujović, 6. Milos Vujović, 8. Milos Vujović, 11. Milos Vujović, 12. B. Andjelić, 14. Grbović, 17. B. Vujović, 19. B. Andjelić, 21. Milos Vujović, 22. Radović, 23. B. Vujović, 25. Sevaljević, 26. Radović, 27. Milos Vujović, 35. Milos Vujović, 38. B. Andjelić, 39. Sevaljević, 41. Milos Vujović, 42. Sevaljević, 48. B. Andjelić, 49. Sevaljević, 54. Sevaljević, 55. Lasica, 59. Lazović, 59. Čepić
Slovensko – Litva 31:26
18:00, koniec
Góly a asistencie: 1. J. Prokop, 4. Péchy, 5. Hruščák, 8. T. Urban, 8. T. Urban, 10. Hruščák, 11. Potisk, 14. Rábek, 16. Hruščák, 19. Hruščák, 21. T. Urban, 22. Kalafut, 24. J. Prokop, 27. Kalafut, 29. J. Prokop, 31. Kalafut, 33. T. Urban, 35. Hruščák, 36. Péchy, 37. Péchy, 39. Hruščák, 43. Slaninka, 44. Rábek, 46. Potisk, 49. Potisk, 51. Rábek, 53. T. Urban, 54. Slaninka, 59. T. Urban, 60. Ďuriš, 60. T. Urban – 5. Malašinskas, 7. G. Babarskas, 8. Dumčius, 13. Drabavičius, 16. Virbauskas, 18. Urbonas, 19. Gurskis, 24. Antanavičius, 33. Urbonas, 33. Malašinskas, 34. Antanavičius, 35. Pleta, 36. G. Babarskas, 37. Malašinskas, 40. Malašinskas, 40. G. Babarskas, 42. G. Babarskas, 45. Malašinskas, 46. Malašinskas, 47. Malašinskas, 48. Petreikis, 50. G. Babarskas, 56. Malašinskas, 58. Petreikis, 59. Dumčius, 60. Petreikis
Chorvátsko – Srbsko 23:20
20:30, koniec
Góly a asistencie: 3. Čupić, 4. Čupić, 5. Martinović, 8. Jaganjac, 13. Martinović, 15. Lučin, 19. Jaganjac, 22. Cindrić, 28. Cindrić, 29. Martinović, 30. Cindrić, 34. Martinović, 38. Čupić, 40. Čupić, 42. Martinović, 43. Čupić, 44. Lučin, 47. Lučin, 50. Čupić, 54. Lučin, 57. Martinović, 59. Čupić, 59. Šunjić – 6. Marsenić, 8. Bogdan Radivojević, 11. Bogdan Radivojević, 14. Orbović, 15. Borzaš, 17. Bogdan Radivojević, 18. Marsenić, 23. Bogdan Radivojević, 27. Kukić, 34. Borzaš, 35. D. Djukić, 41. D. Djukić, 43. Pechmalbec, 45. Kukić, 46. Kukić, 53. Orbović, 55. Bogdan Radivojević, 58. Orbović, 60. Kukić, 60. V. Ilić
Nórsko – Rusko 22:23
20:30, koniec
Góly a asistencie: 3. Sagosen, 5. Barthold, 5. Björnsen, 9. Solstad, 10. Björnsen, 11. Överby, 15. Gullerud, 20. Sagosen, 25. Thorsteinsen Toft, 27. Barthold, 28. Barthold, 30. Reinkind, 33. Barthold, 35. Barthold, 39. Pettersen, 41. Sagosen, 43. Sagosen, 49. Barthold, 51. Björnsen, 53. Gullerud, 56. Christoffersen Blonz, 57. Barthold – 2. Kosorotov, 4. Kotov, 6. Žitnikov, 6. Žitnikov, 12. Žitnikov, 13. Jermakov, 19. Santalov, 20. Santalov, 25. Žitnikov, 26. Šiškarjov, 28. Kotov, 29. Žitnikov, 30. Jermakov, 32. Soroka, 34. Žitnikov, 35. Ostašenko, 38. Kotov, 40. Korněv, 47. Kamenev, 52. Korněv, 54. Soroka, 56. Kotov
Slovinsko – Dánsko 23:34
20:30, koniec
Góly a asistencie: 1. Zarabec, 6. Blagotinšek, 8. Gas. Marguč, 9. Makuc, 11. Blagotinšek, 13. Gas. Marguč, 13. Gas. Marguč, 16. Mačkovšek, 17. Poteko, 21. Mačkovšek, 22. Mačkovšek, 27. Staš Skube, 28. N. Cehte, 29. Gas. Marguč, 39. Sokolič, 41. Poteko, 42. Mačkovšek, 43. Janc, 50. Mačkovšek, 51. N. Cehte, 53. Staš Skube, 56. N. Cehte – 4. M. Hansen, 4. Gidsel, 5. Jensen, 6. E. Jakobsen, 10. E. Jakobsen, 12. Jensen, 16. Gidsel, 18. E. Jakobsen, 20. M. Hansen, 21. Gidsel, 23. M. Hansen, 25. Hald Jensen, 27. Jensen, 27. M. Hansen, 29. Mensah Larsen, 31. M. Hansen, 33. M. Landin Jacobsen, 34. M. Hansen, 35. Hald Jensen, 36. Gidsel, 39. Mensah Larsen, 40. Kirkelökke, 42. Lauge Schmidt, 43. M. Landin Jacobsen, 44. Svan Hansen, 48. Gidsel, 53. Lauge Schmidt, 54. Gidsel, 56. Jensen, 58. M. Landin Jacobsen, 59. Gidsel, 60. M. Hansen, 60. M. Hansen
Španielsko – Švédsko 32:28
20:30, koniec
Góly a asistencie: 4. Casado Marcelo, 4. Casado Marcelo, 5. A. García Robledo, 7. Fernández Pérez, 8. Fernández Pérez, 11. A. García Robledo, 11. Fernández Pérez, 13. Figueras Trejo, 15. Fernández Pérez, 16. Casado Marcelo, 19. Cañellas, 20. Gómez Abelló, 21. Fernández Pérez, 22. Figueras Trejo, 24. Cañellas, 27. Solé Sala, 27. Cañellas, 28. Cañellas, 33. Maqueda Peno, 35. Gómez Abelló, 36. Fernández Pérez, 37. Maqueda Peno, 39. Cañellas, 42. Maqueda Peno, 45. Cañellas, 46. Fernández Pérez, 47. Gómez Abelló, 50. Fernández Pérez, 53. Gómez Abelló, 57. Cañellas, 58. Tarrafeta Serrano, 59. Tarrafeta Serrano, 60. Gurbindo Martínez – 2. Gottfridsson, 4. Gottfridsson, 6. Wanne, 7. Wanne, 12. Gottfridsson, 13. Claar, 13. F. Pettersson, 17. Claar, 18. Gottfridsson, 22. Sandell, 24. Carlsbogärd, 26. Carlsbogärd, 30. Gottfridsson, 31. F. Pettersson, 31. Gottfridsson, 34. Wanne, 37. Lagergren, 37. Wanne, 39. Wanne, 41. Carlsbogärd, 44. Wanne, 46. Wanne, 47. Lagergren, 48. Ekberg, 50. Wanne, 55. Claar, 59. Lagergren