Vlci Žilina – Zvolen 7:3
17:00, koniec
Góly a asistencie: 1. Cíger (Šmída, Petráš), 3. Lopušan (Jakubík, Cíger), 13. Petráš, 16. Drtina (Mikula), 22. Skladaný (Nahálka, Safaraleev), 43. Cíger (Hřebíček, Šmida), 59. Petráš (Cíger, Šmida) – 31. N. Gašpar (Andersons, Buianov), 56. Adamčík (Gaško, Andersons), 56. Lunter (Hlinka)
Žiar nad Hronom – Brezno 0:0
17:00, zrušené
Levice – Modré Krídla 4:3
17:30, po s.n.
Góly a asistencie: 15. Richard Huna (R. Svitana, Róbert Huna), 43. Adámik (Pastucha, Róbert Huna), 47. M. Matoušek (S. Saliji), rozh. náj. Ridzoň – 4. Klučiar (J. Uram), 32. R. Petráš (M. Sádecký, Lepskii), 41. Ožvald (Abaffy)
Humenné – Trebišov 9:1
17:30, koniec
Góly a asistencie: 3. Šimčák (Veličkin, Ivanov), 15. Maury (Solomončak, Veličkin), 17. M. Krajňák (Borov), 30. M. Macko (Lopuchovský), 46. Solomončak (Šimčák), 48. J. Prokop (M. Pichnarčík), 49. M. Krajňák (M. Pichnarčík, Borov), 51. Šiňanský (Lopuchovský), 59. Šimčák (Ivanov) – 28. T. Stríž (Majerník)
Chabarovsk – Čerepovec 3:2
11:00, koniec
Góly a asistencie: 6. Lenc (Fajzullin, Tomášek), 13. S. Těreščenko (Lenc, Tomášek), 57. Tomášek – 8. Guslistov (Rooba), 43. Stenqvist (Rykov)
Metallurg Magnitogorsk – Omsk 7:4
16:00, koniec
Góly a asistencie: 12. Currie (Pašnin, Maillet), 20. Korosteljov (Hultström, Goldobin), 33. Košelev (Zemčonok), 37. Nikoncev (Několenko, Goldobin), 40. Čibisov (Zernov, Leipsic), 50. Karpov (Maillet, Goldobin), 58. Goldobin (Maillet, Leipsic) – 2. Telegin (K. Gotovec), 18. Cehlárik (Tolčinskij, Šaripzjanov), 32. Knight (Kaski, Cehlárik), 35. Bereglazov (Telegin)
Havířov – Třebíč 0:4
17:30, koniec
Góly a asistencie: 27. Michálek (Ferda, Křehlík), 47. Vodný, 50. Dočekal (Burian), 59. Krliš (Střondala, Nedvídek)
Benátky n/J – Litoměřice 1:3
17:30, koniec
Góly a asistencie: 46. Aubrecht (Klapka) – 21. Sihvonen (O. Procházka, R. Přikryl), 25. Sihvonen (R. Přikryl, O. Procházka), 27. P. Svoboda
Jihlava – Vsetín 3:0
17:30, koniec
Góly a asistencie: 3. Vítězslav Brož, 39. F. Seman (Lichanec, Čachotský), 59. T. Havránek (Bilčík)
Ústí n/L – Sokolov 3:4
18:00, koniec
Góly a asistencie: 36. J. Drtina (Trávníček, Tůma), 44. Trávníček (J. Drtina), 55. O. Bláha (Ouřada, L. Chalupa) – 32. J. Novák (Vracovský), 34. J. Novák (Šik, J. Pohl), 38. Jiskra (Jurčík), 44. Kverka (Vracovský, Pořízek)
Frýdek-M. – Slavia 3:5
18:00, koniec
Góly a asistencie: 8. Komorski (Peterek, Lyszczarczyk), 38. Komorski (Lyszczarczyk, Zbořil), 54. Šedivý (Zbořil, David Bartoš) – 9. Vlček (Michnáč, Žejdl), 11. T. Knotek (Kafka, Kružík), 26. D. Krejčí (Kafka), 31. Zelingr (T. Knotek), 60. J. Doležal (Michajlov)
Kolín – Vrchlabí 4:5
18:00, po s.n. (0:1)
Góly a asistencie: 8. Zumr (Čížek, Váchal), 48. L. Krejčík (Čížek, Čáp), 58. Z. Král (Jankovský, Šalda), 60. Matějček (Čížek, J. Veselý) – 7. Urban (Linhart), 27. T. Kaut (Mrňa), 40. Heřman (Nedbal, J. Zdráhal), 58. Urban (t.s.), rozh. náj. T. Zeman
Šumperk – Přerov 2:1
18:00, koniec
Góly a asistencie: 10. D. Kindl (Žálčík), 18. P. Kratochvíl (Kohút, Řezáč) – 55. Süss (Pšurný, T. Doležal)
Kadaň – Poruba 2011 1:3
18:00, koniec
Góly a asistencie: 47. Zorko – 17. M. Houdek (Guman, Vachovec), 28. Husa (Szathmáry, Korkiakoski), 31. Stloukal (Brodek)