Menu

Ďalšie

Oktagon Underground

Samuel Krištofič - Jakub Benko

Vítěz: S. Krištofič (na body)

koniec udalosti

24.05.2020, 00:01 • David Suchý cz

Vítěz: S. Krištofič (na body) (00:14:26)
Hlavní předzápas je minulostí, celkem překvapivě byl jednoznačný průběh. Samuel Krištofič totiž převedl ukázkovou školu takedownů, což stačilo na výhru v tomto duelu. Benko měl s bráněním velké problémy, sám se prezentoval řadou kopů, které ovšem nevedly k ničemu zásadnímu. Samuel Krištofič tak po zásluze vítězí, tento duel však před samotným zápasem sliboval mnohem vyrovnanější podívanou.

Konec zápasu.

2:13

Ihned poté následoval další takedown, v konečném důsledku snad jedenáctý. Benkovi se poté povedl pravý hák, Krištofič byl na malý moment otřesen.

1:48

Na řadu přišel další klinč u pletiva, po kterém již tradiční obrázek. Krištofič podrazil Benkovi nohu, na světě tak byl další počítaný takedown.

1:13

Benkovi se rovněž povedlo zachytit kop soupeře, Krištofič poté sám upadl na zem, což vedlo k našetření sil. Pirát zatím nemá problém s aktivitou soupeře.

0:56

Aktivní klinč z obou stran, který trval snad třicet vteřin. Jakub Benko se dostal z těžké pozice, sám poté dokázal soupeře přetočit zpět k pletivu.

0:23

Krištofičovi se povedlo zachytit nohu soupeře, jenomže Benko přidal několik tvrdých úderů do zátylku. Pro Piráta to znamenalo signál k dalšímu takedownu.

Začalo třetí kolo.

Skončilo druhé kolo.

2:39

Aby toho nebylo málo, tak i koncovka třetího kola nabídla takedown. Jakub Benko by potřeboval tento zápas ukončit na KO/TKO.

2:14

Benko to zkoušel dalším nepříjemným kopem na břicho, avšak tudy cestička zřejmě nevede. Chvilkový klinč překvapivě takedown nepřinesl.

1:31

Další strhnutý bod pro Benka, který byl po necelých dvou minutách hned čtyřikrát na zemi. Krištofič předvádí naprosto ukázkovou školu takedownů.

1:03

S Benkem to nevypadá vůbec dobře, v krátkém časovém sledu totiž přišel další takedown od Krištofiče. Pirát navíc dokázal vykrýt tvrdý útok na břicho.

0:44

Nádherná práce v podání Piráta, který u pletiva podrazil soupeři nohy, což vedlo k dalšímu ukázkovému takedownu, který se bude počítat.

0:15

Benko i nadále působí aktivním dojmem, jenomže dobrou kombinaci předvedl Krištofič, který s levým hákem dosáhl na obličej svého soupeře.

Začalo druhé kolo.

Skončilo první kolo.

2:46

Toto kolo půjde ve prospěch Krištofiče, který má na svém kontě čtyři úspěšné takedowny. Nyní se navíc chtěl pokusit o gilotinu, který ale proběhl na zemi.

Samuel Krištofič - Jakub Benko

Vítěz: S. Krištofič (na body)

koniec udalosti

Späť na online