1:0

koniec (1:0)

06.07.2020, 21:00 • Tottenham Hotspur Stadium • 33. kolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 2.03 3.63 3.88

Zápas rozhodol jediný gól, aj to vlastný. V 24. minúte si ho strelil hosťujúci Keane. Tottenham bol v priebehu celého zápasu o čosi lepší a aktívnejší a nad Evertonom víťazí najtesnejším rozdielom 1:0. (23:01:09)

90+5

90+5

Everton premárnil svoju zrejme poslednú možnosť, Sidibé pálil z dobrých tridsiatich metrov, ovšem výrazne minul bránu Llorisa.

90+3

Domáci vybojovali štandardnú situáciu na útočnej polovici, pomaly už začína posledná minúta avizovaného nadstavenia.

90+2

Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Giovani Lo Celso, prichádza Jan Vertonghen.

90+1

Nadstavujú sa 4 minúty.

90

Na sklonku deväťdesiatej minúty si Kean šikovne obhodil loptu okolo Winksa, následne zakončoval po zemi a Lloris loptu zachytil.

89

Po rohu hostí sa do odrazenej lopty oprel Gordon, nepodarilo sa mu ale sklopiť strelu tak, aby sa vošla medzi tri žrde.

87

Žltú kartu dostáva André Gomes (Everton FC).

86

Tottenham zdanlivo kontroluje hru, loptu drží väčšinu času, stále je ale rozdiel v skóre iba jednogólový.

84

Žltú kartu dostáva Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur).

82

Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Lucas Moura, prichádza Érik Lamela.

81

Podobnú štandardnú situáciu od postrannej čiary zahrával aj Everton, Gordon našiel pred bránou Calverta-Lewina, ten v ťažkej pozícii nasmeroval loptu do stredu brány, kde bol pripravený Lloris.

79

Štandardná situácia pre Tottenham, Bergwijnov center hostia odvrátili k Benovi Daviesovi, ten pohotovo pálil nad bránu.

78

Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Son Hung-min, prichádza Steven Bergwijn.

77

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Séamus Coleman, prichádza Djibril Sidibé.

77

Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Tom Davies, prichádza Moise Kean.