koniec (1:0, 2:0, 0:1)

26.09.2020, 16:30 • DRFG arena • Skupina Východ • Ondřej Souček cz

Lukáš Eich se v závěru dostal do ostřejší potyčky s Patrikem Janechem.
V obětí byl i Roman Otava s Miroslavem Slováčkem.

Utkání je tedy u konce. Brněnská Kometa dnes s přehledem vyhrála nad Šumperkem 3:1. Hostující tým v závěru třetiny přitvrdil. Na srovnání stavu bylo však už pozdě.

Všem příznivcům mládežnického hokeje přeji krásný zbytek víkendu, na počtenou. (18:29:57)

60:00

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Lukáš Eich – 2 + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Josef Haas – 2 + 2 min., hrubost).

59:29

Mladí Draci právě vstřelili branku!

Hosté využívají powerplay v před koncem třetí třetiny snižují na rozdíl dvou branek. PATRIK JANECH poslal puk skvělou střelou na Kavana, kterému kotouč propadl z lapačky kousíček za čáru k pravé tyči.
Asistence: Kristián Šucha

59:05

Oddechový čas pro hosty.

58:30

Šumperk mohl vstřelit branku, když se ocitl před Kavanem ve třech hráčích. Šanci jim ale zkazila chybná přihrávka.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30

Kometa začala viditelně dohrávat souboje. Z toho těží soupeřův tým a dostává se tak častěji k zakončení.

57:20

Kristián Šucha se ocitl v úplně sám před brankářem Kavanem!
Jeho střela ale letěla vedle brány.

54:53

Martin Pigl teď v útočném pásmu zkušeně udržel puk, když předvedl před šumperskou obranou 3x otočku.

54:00

Hosté se snaží dostat do brejku. Obrana Komety si ale jejich útočníky dobře hlídá.

52:32

Kometa uzavřela Šumperk v útočném pásmu. Nahozenou střelu ale zachytil Ondráček.

50:41

49:03

František Němec se ocitl na modré čáře s otevřeným prostorem před Ondráčkem. Jeho střela ale zamířila přímo do jeho lapačky.

48:59

Štiplavou střelu Romana Otavy pokryl Jan Ondráček.

48:41

Hostující střídačce se vyloučení příliš nelíbí a požaduje stejné vyloučení i na druhé straně. Hlavní rozhodčí ale Šumperku rázně přikazuje postavení hráčů na vhození buly.

48:41

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Adam Panáček – 2 min., hrubost).

47:35

Martin Pigl teď trefil nejdříve pravou tyč konstrukce brány a následně i levou. Puk je nyní ve zpět středním pásmu.

46:02

Zdá se, že Kometa díky svému vedení trochu polevila. Šumperk se totiž dostává k daleko více šancím, než v předešlých třetinách.

3:1

Góly a asistencie: 2. Nesvadba (Nesvadba, Šedlbauer), 27. Nekvapil (Otava), 30. Nekvapil (Nesvadba) – 60. Janech (Šucha)

HC Kometa Brno: Kavan (Schnattinger) – Svoboda, Šedlbauer, Máša, Ulbricht, Barčák, Němec(C), Eich L., Pigl M., Linka, Šantora, Nekvapil, Otava, Rakus, Horký, Nesvadba, Boltvan, Nesvadba.

HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Valenta) – Cekr, Slabý, Zavoral, Panáček, Compel, Jarmara, Bařica, Slováček(C), Tomeš, Krňávek, Janech, Seidenglanz, Lichner, Haas, Čunát, Hlubuček, Verner, Šucha.

Rozhodca: Maršálek – Bernard, Kalina

01:13 KOM 2 Pigl, príliš veľa hráčov na ľade
1:59 KOM 1:0 Nesvadba (Nesvadba, Šedlbauer)
23:32 KOM 2 Linka, príliš veľa hráčov na ľade
26:37 KOM 2:0 Nekvapil (Otava)
29:45 KOM 3:0 Nekvapil (Nesvadba)