1:4

koniec (1:1)

26.09.2020, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • 2. kolo • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 2.51 3.71 2.81

Zápas 2. kola Bundesligy mezi Mohučí a Stuttgartem je u konce. Hosté zaslouženě zvítězili a navíc poměrně vysokým rozdílem 4:1. Mohuč sice šla do vedení, ale těsně před pauzou vyrovnal Wamangituka. V 61. minutě se blýskl Didavi a v úplném závěru ještě přidali branky Klimowicz s Kalajdžičem. Viděli jsme také červené karty na obou stranách, takže se rozhodně bylo na co dívat.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. Na počtenou! (17:35:41)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 8:8. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:17.

90+3

90+2

Nastavovaly se pouze dvě minuty, takže v tuto chvíli nám probíhá poslední minuta klání. Mohuč drží míč ve své moci.

90+1

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Pascal Stenzel (VfB Stuttgart). Také hosté dnešní zápas dohrají v deseti, ale mrzet je to moc nemusí. Stenzel šel do souboje až přehnaně tvrdě a také on viděl červenou kartu za druhé žluté napomenutí.

88

Mohuč se ještě snažila zmírnit náskok hostů, ale přes dobře postavenou obranu Stuttgartu nepřešla.

87

Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Orel Mangala, přichází Philipp Klement.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Saša Kalajdžić, přichází Hamadi Al Ghaddioui.

86

Stuttgart právě vstřelil branku!
Hosté si závěr dnešního utkání užívají. V tuto chvíli přidávají už čtvrtý gól do sítě Mohuče. První rána z vápna skončila na břevně, od kterého se míč odrazil k volnému útočníkovi. SAŠA KALAJDŽIĆ si balón zpracoval a poté jej poslal nechytatelně k tyči. 1:4. Bez asistence.

86

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Paul Nebel.

85

Jean-Philippe Mateta si vzal na starost rozehrání přímého kopu. Rána to sice špatná nebyla, ale zamířila pouze do středu brány, takže Kobel si s přehledem poradil.

83

Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Silas Wamangituka, přichází Roberto Massimo.

82

Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Tanguy Coulibaly.

82

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Daniel Brosinski, přichází Jonathan Burkardt.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Alexander Hack.

80

Hosté přidávají z rychlého přečíslení další gól, kterým zřejmě zpečetili svůj dnešní tříbodový zisk. MATEO KLIMOWICZ si počkal na přihrávku Wamangituky a následně pádil sám na bránu. Brankáře domácích překonal rychlou kličkou a poté už jen posunul míč do prázdné brány. 1:3. Asistence: Silas Wamangituka.

79

Daniel Didavi mohl vyrazit vpřed, ovšem velmi nepřesně posléze nacentroval. Míč si bez problémů sebral Zentner.

77

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Moussa Niakhaté (1. FSV Mohuč 05). Pořádná komplikace pro Mohuč. Niakhaté předvedl další faul za žlutou kartu, což znamenalo kartu červenou. Domácí se tak budou tlačit za vyrovnáním pouze v deseti.

77

Danny Latza zastavil nedovoleným způsobem svého protihráče. Kopat se bude proti brance domácích.

75

Stuttgart už není tak aktivní. Je celkem jasné, že v závěrečných minutách zápasu bude tlačit Mohuč.

1:4

Góly: 13. Quaison (Mateta) – 45. Wamangituka (G. Castro), 61. Didavi (Kalajdžić), 80. Klimowicz (Wamangituka), 86. Kalajdžić

Karty:   37. Niakhaté (MAI) – 52. Stenzel (STU), 69. Mangala (STU), 73. G. Castro (STU)   77. Niakhaté (MAI) – 90+1. Stenzel (STU)

1. FSV Mainz 05: Zentner – Baku, St. Juste, Niakhaté, Brosinski (82. Burkardt) – Latza (C), Barreiro (69. Öztunali) – Onisiwo, Boëtius (82. Hack), Quaison – Mateta (86. Nebel).
Náhradníci: Dahmen – Lavalée, Mwene, Öztunali, Hack, Tauer, Nebel, Abass, Burkardt.

VfB Stuttgart: Kobel – Stenzel, Anton, Kempf – Endo – Wamangituka (83. Massimo), G. Castro (C) (74. Klimowicz), Mangala (87. Klement), Sosa – Kalajdžić (87. Al Ghaddioui), Didavi (82. Coulibaly).
Náhradníci: Bredlow – Kamiński, Karazor, Čurlinov, Coulibaly, Klement, Massimo, Al Ghaddioui, Klimowicz.

Rozhodca: Daniel Schlager

Diváci: 3 403