Menu

Ďalšie

UFC

Brian Ortega - Čang Sung Jung

Vítěz: Ortega

koniec udalosti

18.10.2020, 03:10 • Fight Island, Abú Zabí • Patrik Czepiec cz

On-line přenos je u konce, děkujeme za pozornost. (03:46:06)

Je až neskutečné, jaký kus cesty prošel Brian Ortega se svým novým trenérským štábem v rámci postojářských technik. Jeho údery byly naprosto kontrolované a přesvědčivé, několikrát chybělo pár centimetrů k tomu, aby svého soupeře brutálně knockoutoval. Kontroloval si bezpečnou vzdálenost, pracoval tvrdými jaby, prakticky v každém kole vystřihl povedený spinning elbow a to ho také dovedlo k jednoznačnému vítězství 5:0 na body v tomto utkání. Po dvouleté přestávce se tak znovu zařazuje mezi nejatraktivnější zápasníky pérové váhy UFC. Naopak pro Sung Junga to dnes nebyl šťastný den a do příštího klání se bude muset výrazně zlepšit.

Vítěz: Brian Ortega (na body – jednomyslné rozhodnutí)

05:00

Konec zápasu

04:27

Ortega nechce jen utíkat a stále útočí. Zombiemu už zřejmě nezbývají síly, jinak se jeho neaktivita nedá vysvětlit.

04:03

Zombie musí začít šlapat proti Ortegovi. Jinak nemá šanci uspět, protože ani toto kolo nemá plně pod kontrolou.

03:28

Pokud o takedown Ortegovi nevyšel, už mohlo být definitivně vymalováno. Jenže jaby mu pomáhají v udržování vzdálenosti, rozdal jich teď možná sedm v řadě.

03:12

Americký zápasník volí další sidekick, kterým jen udržuje bezpečnou vzdálenost.

02:41

Ortegovi stačí přesné kopy. A občas přidá i jab, který znovu otevřel prostor nad obočím Sung Junga.

02:14

Sung Jung začal pracovat a dělá si z Ortegy lovnou zvěř. Je otázkou, jestli za tři zbývající minuty zvládne kvalitně zamířit.

01:55

Ortega prošlápl koleno soupeři, to je ale zřejmě asi ze železa.

01:20

Ortega v postoji zvládne trestat každou chybu. Znovu na středu oktagonu trefil parádní pravačku, ale Zombie potvrzuje, že se k němu zvolená přezdívka skutečně hodí.

00:34

Je samozřejmé, že Ortega chce bránit své dílčí vítězství a nikam se nežene. Jenže totéž se dá tvrdit o Sung Jungovi, který zatím jakoby nechtěl v tomto utkání vyhrát.

00:01

Začátek 5. kola

05:00

Konec 4. kola

04:33

Dalších zachycený kop, Ortega vypadá neuvěřitelně sebevědomě a v tomto utkání by měl vést u bodových rozhodčích. Pro Zombieho vede k vítězství zřejmě jediná cesta – ukončit duel před limitem.

03:32

Ortega má skvělé reflexy. Zachytil kop Sung Junga a ihned na něj zareagoval dvojkombinací úderů. Levá ruka dokonce zasáhla hlavu protivníka.

02:53

Ortega si stále musí dávat pozor. Přestože Sung Jung už hodně ran nakoupil, pořád tlačí směrem vpřed. Tento zápas nehodlá dát zadarmo.

02:20

Zápas se pro cut na tváří Zombieho dokonce na chvíli přerušil, doktor ale nechává duel pokračovat.

Brian Ortega - Čang Sung Jung

Vítěz: Ortega

koniec udalosti


Rozhodca: Lukasz Bosacki