Menu

Ďalšie

UFC

Claudio Silva - James Krause

Vítěz: Krause

koniec udalosti

18.10.2020, 01:48 • Fight Island, Abú Zabí • Patrik Czepiec cz

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. Sledujte i další zápasy tohoto galavečera. (02:11:08)

V tomto utkání vítězí jednomyslným rozhodnutím sudích James Krause. I přes zápasové zranění kolene dokázal předvést technicky vytříbený výkon, kterým kontroloval zběsilé údery svého brazilského soupeře. V celém střetnutí jsme neviděli jedinou ránu, která by s kterýmkoliv bojovníkem otřásla, nicméně kontrola oktagonu a celkově větší kadence ze strany Krause nakonec rozhodly o finálním výsledku. Raduje se americký zápasník.

Vítěz: James Krause (na body – jednomyslné rozhodnutí)

05:00

Konec zápasu

04:25

Malátným pohybem lákal Brazilec Krause do pasti, ovšem nepovedlo se mu trefil úder z krátké vzdálenosti rovnou na bradu.

03:43

V předposlední minutě zápasu zkusil Krause přejít do svého prvního takedownu, ale hru na zemi v tomto duelu zřejmě neuvidíme. Brazilec se taktéž ubránil.

03:02

Claudio Silva se vší silou položil do své levačky, Krause ale výborně blokuje. Třetí kolo přináší nejmenší počet přesných ran, body by ale měly jít za Krausem.

02:25

Krause zkouší postavení soupeře rozhodit častým naznačováním, zřejmě by chtěl utkání obohatit o finiš, jenže Brazilec mu nedává prostor k rozhodujícímu úderu.

01:42

Tentokrát Krause u rozhodčího Bosackiho reklamoval vystrčené prsty Silvy. Sudí tak upozorňuje brazilského bojovníka.

01:18

Krause trefil z ústupu velmi slušnou pravačku, jenže by to chtělo delší kombinaci.

00:42

Pohyb Krause není ideální, za což jistě může zraněné koleno. Ale tento zápas nevzdává. Brazilec nicméně zkušeně vycítil problém svého soupeře a rozdává calfkick.

00:12

Krause zachytil přiskočený kop Silvy, jenže pak si nepohlídal rychlý jab Brazilce a byl rád, že to dopadlo relativně neutrálně.

00:01

Začátek 3. kola

05:00

Konec 2. kola

04:22

No a podívejme se. Brazilec konečně trefil svůj zběsilý hák a Krause musí hlídat své postavení, jinak ho Silva tvrdě potrestá.

03:33

Krause má utkání pod kontrolou a parádně se vyhnul dalšímu pokusu o takedown. Že by ale Američan bodoval, to se ve druhé rundě určitě tvrdit nedá.

03:10

Je vidět, že Silva má knockoutový úder, jenže od jeho trefení je na míle daleko. Krause sám čeká na výraznější akci.

02:02

Silva se snaží o aktivitu, jenže Krause jeho neortodoxní pohyb zvládá číst. Sám sice nyní nerozdává, ale kondičně je na tom určitě lépe než Brazilec.

01:42

Krause jen o pár centimetrů promáchl svůj pravý hák. Kdyby ho trefil, mohlo být vymalováno, protože Silva znovu zcela zbytečně přepadl do úderu.

Claudio Silva - James Krause

Vítěz: Krause

koniec udalosti


Rozhodca: Lukasz Bosacki