19.10.2020, 18:00 • Arena Mytišči, Mytišči • Jiří Sameš cz

KUN: Dávid Bondra • útočník, 28 let, SVK
→ 0+0, --- účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:55 (20:16:43)
Dnešní utkání sleduje 639 diváků.
Statistické okénko

Střely na bránu: 34 – 38; Trestné minuty: 6 – 0; Vyhraná vhazování: 31 – 23; Útočné pásmo: 09:44 – 14:40
Dnešní utkání Kunlun Red Star vs. Torpedo Nižnij Novgorod právě skončilo. Hokejisté Kunlunu se nakonec mohou radovat z úspěchu 3:1, přičemž dnes zaznamenali druhou výhru po sobě.

Hrdinou duelu byl jednoznačně brankář Dmitrij Šikin, který předvedl celkem 37 úspěšných zákroků. Skóre klání se nám poprvé měnilo ve 32. minutě; úvodní branku obstaral útočník Hunter Shinkaruk.

59:57

Hosté v postavení mimo hru. Čeká nás ještě vhazování ve středním pásmu.

59:40

Šikin musel vytáhnout další zákrok. Do konce duelu však zbývá pouhých 20 vteřin.

59:01

Probíhá poslední minuta závěrečné periody!

58:27

Hosté to ještě zkusí bez gólmana...

57:03

Gólman Kunlunu připraven proti střele Iljina od modré čáry. Klubu z Nižného Novgorodu už nezbývá moc času.

55:12

Velmi dobrá individuální snaha Žafjarova, který se nám prosmýkl až před gólmana. Skóre se však nemění.

53:57

Mužstvo z Nižného Novgorodu se provinilo icingem. Vhazovat se tak bude za malý okamžik poblíž Melničuka.

52:11

Střely na bránu: 33 – 34

51:39

Necelých devět minut do konce závěrečné periody. Vhazování po pravé ruce gólmana Šikina.

51:39

Kloos útočil po pravé straně, ale gólman čínského mužstva měl situaci pod kontrolou. Reklamní přestávka.

49:18

Dávid Bondra se ocitl za obranou soupeře, ovšem svou útočnou akci nedotáhl do úspěšného konce. Gólmana Torpeda přitom dost možná zachránila branková konstrukce.

47:28

Szwarz si vyměnil touš s Belevičem, následně však mířil do připraveného gólmana.

46:14

Po reklamní přestávce se vhazuje po levé ruce gólmana Nižného Novgorodu.

3:1

Góly a asistencie: 32. Shinkaruk, 36. Nikolišin (T. Murphy), 41. Toropčenko (Werek) – 42. Iľjin (Ch. Wideman)

Kunlun: Šikin (Saprykin) – T. Murphy, Sproul, Chelios, Lofquist, Fram, Pedan, Starikov – Shinkaruk, Wellman (A), Kristo – Foo, Lockhart (C), Wong – Werek, Kane (A), Toropčenko – Bondra, Nikolišin, Monachov – Bakanov.

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Serebrjakov) – Pajgin, Ch. Wideman, Marin, Orlov, Austin, Mišarin, Ručkin – Szwarz, Kloos, Žafiarov (A) – Varnakov, Iľjin, Šenfeld (C) – Urakov (A), Belevič, Vojevodin – Vengrižanovskij, Drobin, Kizimov.

Rozhodca: Vasiljev, Olenin – Zacharov, Golovljov.