4:1
koniec (0:0, 4:1, 0:0)
28.10.2020, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • Jiří Cícha (@cichic18)
Tipsport: 1.42 5.44 5.88 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.42 - 5.44 - 5.88
HC Salavat Julajev Ufa – Amur Chabarovsk
4:1
koniec (0:0, 4:1, 0:0)
Góly a asistencie: 36. Baranov (Korobov, Pimenov), 37. Hartikainen (M. Granlund, Panin), 38. Baškirov (Kadejkin, Šošnikov), 39. Soloduchin (Pimenov) – 40. Rasskazov (Jordán, Vasiliev)
Karty:
Nepremenená penalta:
HC Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, J. Birjukov, Muchamadullin, Lisovec, Alexejev, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Baškirov, Kadejkin, Šošnikov – Baranov, Chochriakov, Kartajev – Soloduchin, (A), Amirov – Pimenov.
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk:
Langhamer (Šijanov) – Koriagin, Ignatovič, Jordán (C), Vasiliev, Kamalov, Turbin, Zimin – T. Zohorna (A), H. Zohorna, Fajzullin – Butuzov, Rasskazov, Polunin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin (A) – Pjanov, Golubev, Korotkich – Gizdatullin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ansons, Lavrentjev – Strelcov, Stroganov
Diváci: 3 043
1. tretina | ||||
09:15 | CHA | 2 | Kamalov, nebezpečná hra vysokou hokejkou | |
19:38 | UFA | 2 | Panin, držanie | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
23:53 | UFA | 2 | Muchamadullin, podrazenie | |
24:02 | CHA | 2 | H. Zohorna, hákovanie | |
31:54 | CHA | 2 | Kamalov, držanie | |
35:50 | UFA | 1:0 | Baranov (Korobov, Pimenov) | |
36:25 | UFA | 2:0 | Hartikainen (M. Granlund, Panin) | |
37:01 | UFA | 3:0 | Baškirov (Kadejkin, Šošnikov) | |
38:27 | UFA | 4:0 | Soloduchin (Pimenov) | |
39:11 | UFA | 2 | Hartikainen, krosček | |
39:20 | CHA | 4:1 | Rasskazov (Jordán, Vasiliev) | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
42:43 | CHA | 2 | Vasiliev, faul kolenom | |
45:22 | CHA | 2 | Vasiliev, držanie | |
48:58 | CHA | 2 | Zimin, nebezpečná hra vysokou hokejkou | |
55:46 | UFA | 2 | Alexejev, krosček | |
Koniec |
Jekaterinburg – Jaroslavľ • koniec po predl. 15:00 1:0
Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 15:00 0:3
Čeljabinsk – Novgorod 15:00 4:1
Ufa – Chabarovsk 15:00 4:1
Helsinki – Viťaz • odložené 16:30 0:0
Dinamo Minsk – Riga 17:10 3:0
Soči – Barys 17:30 3:0
D. Moskva – Omsk • koniec po predl. 17:30 3:2
Petrohrad – Red Star Kunlun 17:30 1:2
Michal Jordán (AMR) – 0+1, 1 střela, icetime 20:57
Dominik Mašín (AMR) – do utkání nezasáhl
Tomáš Zohorna (AMR) – 0+0. 1 střela, icetime 14:02
Hynek Zohorna (AMR) – 0+0, 0 střel, icetime 12:18
Marek Langhamer (AMR) – 60 minut, inkasoval 4 branky, 20 zásahů
Trestné minuty: 8 – 12
Hity: 16 – 11
59:47
59:23
58:17
58:00
57:46
57:23
56:47
56:00
55:46
54:23
53:55
53:03
52:49