06.12.2020, 16:00 • SC Dubina Ostrava • 12. kolo • Denisa Józsová cz

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:48:59)

Střely na branku: 37 – 17!
Nejlepší hráči utkání:

Vítkovice – Jakub Hubálek
Liberec – Tomáš Dlesk
Tak toto asi moc lidí nečekalo! Vítkovice poprvé v sezóně ztrácí body, a to rovnou všechny tři! Vyšlápl si na ně Liberec, který nedávno ve vzájemném souboji prohrál 3:15. Nyní se však Severočeši pyšnili pevnou obranou a skvělým Ivanem Ponomarevem v brance. V zápase jsme měli dva nejproduktivnější hráče. Lukáš Hájek a Tomáš Dlesk dnes zapsali po dvou brankách.

59:32

Domácí kombinují na útočné polovině, avšak Severočeši dnes brání opravdu dobře. Co přejde přes obranu navíc chytí jistý Ivan Ponomarev.

59:00

Minuta do konce zápasu...

58:43

Vítkovice hrají v šesti!

58:09

Do konce základní hrací doby nám chybí poslední dvě minuty! Obrovský favorit dnešního zápasu prohrává o jednu branku a nevypadá to s ním dobře.

57:40

Oddechový čas pro domácí.

57:32

Ivan Ponomarev tentokrát zasahovat nemusel, jelikož mu pomohl jeden ze spoluhráčů.

56:54

A čas Vítkovicím nadále plyne hodně neúprosně! Už jsou to jenom nějaké tři minuty a domácí nadále prohrávají.

56:08

Liberecký hráč se ocitl v rohu hřiště pod tlakem dvou soupeřů. Sice se s míčkem nedokázal vytočit, avšak domácí celek nakonec o balónek přišel.

55:36

Hráči v modrém mají míček na svých hokejkách, ale do konce utkání jim chybí necelých pět minut! Podaří se jim srovnat nepříznivý stav?

54:47

Na druhé straně jsme se dočkali střely na domácího gólmana, ale ten předvedl hodně jednoduchý zákrok. Vítkovice tak nadále ještě žijí.

54:08

Ivan Ponomarev je dnes opravdu obrovskou oporou svého týmu. Nyní si rychle čapnul míček v brankovišti a poslal ho až na polovinu hřiště.

53:11

53:11 Lukáš HÁJEK - 3:4

53:11

Vítkovice právě vstřelily branku!
Avšak nyní se domácí celek konečně trefil, a tak už je to jenom o jednu branku. Jakub Hubálek posunul míček na levou stranu, kde se do něj opřel LUKÁŠ HÁJEK, který ještě svému týmu vybojoval naději. Asistence: Jakub Hubálek.

52:56

Nyní už to vypadalo, že se Vítkovicím podaří snížit, jenže míček nakonec projel těsně vedle tyčky!

3:4

Góly a asistencie: 15. Delong (Šindler), 29. Hájek (Matejčík), 54. Hájek (Hubálek) – 7. Dlesk (Klucho), 11. Wiener (Valeš), 37. Kořínek (Kopecký), 49. Dlesk (Baudisch)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Souček) – Kuczera, Nehera, Švajný, Hatala, Hubálek, Kaleta – Čonka-Skyba, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Hájek, Bräuer, Delong – Matejčík, Besta.

FBC Liberec: Ponomarev (Mück) – Klucho, Kárník, Bitman, Kološ, Janeček – Kopecký, Valeš, Emlar – Rozkovec, Čermák, Dlesk – Baudisch, Ferdan, Šoltys – Kořínek, Wiener, Balatka – Světlík.

Rozhodca: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička

06:07 LIB 0:1 Dlesk (Klucho)
10:29 LIB 0:2 Wiener (Valeš)
14:13 VIT 1:2 Delong (Šindler)
28:29 VIT 2:2 Hájek (Matejčík)
36:45 LIB 2:3 Kořínek (Kopecký)