3:5

koniec (2:1, 1:1, 0:3)

06.12.2020, 18:00 • Stez Aréna • 9. kolo • Dana Kontuľová

Tipsport: 1.15 8.0 8.58

Trnava túto tretinu vyhrala v pomere 0:3 Otočila skóre a berie si domov možno nečakaný plný bodový zisk. Domáci v závere robili školácke chyby. Nervozita sa prejavila i v zakončení, keď sa im nepodarilo skórovať z veľkých šancí, zajtra si však môžu napraviť chuť v zápase proti 18- ke národného mužstva. Ja sa s Vami Lúčim a prajem pekný večer. (20:16:57)

59:37

Beží posedná minúta tretej tretiny.

58:30

Trnava dala gól!
Nedáš dostaneš, po ďalšej zbytočnej strate puku, keď Romaňák nedokázal vyhodiť čistý puk. Kohút sa v krátkom čase presadil po druhý krát.
Asistencia : Kukumberg

57:14

Spišiaci prečítali prihrávku pri striedačke súpera a črtala sa gólová šanca, ktorá ostala nepremenená zbytočnou prihrávkou.

56:39

Tyczynskí to zobral do vlastných rúk a sám sa rútil cez celé ihrisko, no zakončiť už nestihol.

55:02

Mužstva striedajú a Trnava znova zaskočila súpera pri rozohrávke, zdĺhavého čakanie za bránou skončilo zbytočným vyhodením puku.

53:31

Zo zápasu, kde bol domáci celok za jasného favorita, je tu dráma ako hrom a aucajder má momentálne v rukách všetky tronfi, Spišiaci však závery zápasov majú silné. Zatiaľ rozdielový gól, dal Kohút.
Asistencia: Gánz.

51:55

Spišiaci získali puk, no sú iba v strednom pásme, súper im veľa nedovolí a majú to smerom dopredu veľmi náročné.

51:11

Obrovská šanca domácich, najväčšia v tejto tretine, no Matej brankára neprekonal ani z bezprostrednej blízkosti.

50:01

Trnava má v týchto chvíľach na vrch a nie, len mentálne. Zrazu i nohy dostali kyslík a silu. Za takýto výkon si rozhodne zaslúžia bodovať.

49:19

Hollý sa nemôže sťažovať na nedostatok práce, po strele z pravého medzikružia, ostal roztiahnutý ako žaba, no súper ho neprekonal. Dorážku nedopustil.

48:47

Pritvrdzuje sa, no stále je to v rámci pravidiel, ani jedna strana nechce urobiť chybu s vedomím, že v tomto časovom úseku sa môže o všetkom rozhodnúť.

48:15

Spišiaci stroskotali na obrannej modrej pri zakladaní ďalšieho útoku.

47:55

Ivanovič, si vykorčuľoval a znížil strelecký uhol, následne si puk prikryl a prerušil hru.

47:23

Spišiaci zaznamenali dve rýchle strely z hĺbky pásma, no obe boli nepresné a takto to zatiaľ na gól nevyzerá.

46:17

Krátky tok medzi hry, príde vhod viac východniarom, pasovačku pri mantinely ako z prvej tretiny, sme tu už dávno nemali.

45:38

Hollý si pripísal ďalší dôležitý zákrok.

45:05

Trnavá je dravá a ide si za víťazstvom, momentálne všetko otáčajú do útoku a strieľajú zo všetkých strán.

3:5

Góly a asistencie: 11. Hvila (Tyczynskí), 15. Černý (Fabián., Jakúbek), 37. Černý (Hančák) – 4. Jaša (Klema), 24. Kamenicky (Antonov), 42. Schmidt (Antonov), 54. Kohút (Gánz), 59. Kohút (Kukumberg)

HK Spišská Nová Ves: (Hollý, Šimo) Hančák- Chovan, Jakúbek, Vartovník, Džugan, Fabián-, Romaňák, Matej, Černý, Piačka, Korenko- Petrek, Hvila Tyczynski, Rapáč, Grec-, Tomala, Olejník, Koky, Novák

HK Gladiators Trnava: Ivanovič,(Kožiak) Štepanovský- Schmidt, Klema, Matejka, Jaša, Ganz- Kamenický, Antonov, Kohút, Kukumberg, Mrázik, Španko, Trnka ,Šišolák, Marguš, Špankovič, Beneš, Kundrik, Hrbáčik, Neuwirth

Rozhodca: Korba, Kalina- Ščurka, Kovalčík

3:27 TRN 0:1 Jaša (Klema)
8:09 SNV 2 Olejník, napadnutie
10:03 TRN 2 Marguš, príliš veľa hráčov na ľade
10:14 SNV 1:1 Hvila (Tyczynskí)
10:14 TRN 2 Klema, nedovolené bránenie