NHL

Dallas Stars – Nashville Predators

3:2

koniec (1:0, 1:1, 1:1)

25.01.2021, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.48 4.0 2.43

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:50:19)

V oslabení: 0:0
Hokejisté Dallasu i ve třetí třetině vstřelili další gól z přesilové hry, když se tentokrát prosadil Pavelski a nakonec se ukázalo, jak moc byl tento gól důležitý. Nashville totiž ještě zdramatizoval utkání deset minut před jeho koncem, protože nahozeni Arvidssona skvěle tečoval Granlund.

V závěru ještě hosté zkusili hru v šesti a vyrovnání měl na své holi Arvidsson, avšak toho v obrovské šanci vychytal Chudobin, který tak zachránil těsnou výhru svého týmu.

Dallas Stars tedy porazili Nashville Predators i ve druhém utkání, když tentokrát svého soupeře zdolali těsně 3:2.

59:50

Forsbergova střela byla zblokována domácí obranou a Dallas následně poslal puk do středního pásma.

59:28

Dallas vyhodil puk do středního pásma.

59:09

Josi už byl s pukem mezi kruhy, avšak ještě nahrál na levou stranu Arvidssonovi, kterého parádně vychytal Chudobin.

58:50

Saros míří na svou střídačku!

58:28

Predators už mají puk pod svou kontrolou, ale zatím se nemohou dostat do útoku.

58:16

Dallasu se daří držet puk ve svém útočném pásmu.

57:55

Radulov nahodil puk do útočného pásma, kam se za ním ihned žene.

57:32

Hintz vletěl s pukem do útočné třetiny, kde zkusil střelu zpoza obránce a jeho pokus byl zblokován mimo hrací plochu.

57:21

Nashville následně ze středního pásma poslal kotouč o mantinel až do ochranné sítě.

3:2

Góly a asistencie: 15. Gurianov (Pavelski, Hintz), 27. Hintz (Pavelski, Chudobin), 45. Pavelski (Hintz, J. Klingberg) – 35. F. Forsberg (Arvidsson, Johansen), 50. Mikael Granlund (Arvidsson)

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell, Oleksiak, Heiskanen, Pysyk, Sekera – Dickinson, Hintz, Gurianov – Kero, Pavelski, Radulov – Cogliano, Faksa, Dellandrea – Robertson, Dowling, Caamano.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Borowiecki, Sbisa – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Duchene, Kunin – Sissons, Haula, Cousins – Trenin, Richardson, Grimaldi.

Rozhodca: Brenk, McIsaac – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 4 056

05:51 DAL 2 Pysyk, nedovolené bránenie
11:52 DAL 2 Pysyk, držanie
14:28 NSH 2 Cousins, podrazenie
14:55 DAL 1:0 Gurianov (Pavelski, Hintz)