7:1

koniec (2:0, 2:1, 3:0)

26.01.2021, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 2.13 3.96 2.95

Je za námi utkání kanadsko-americké NHL mezi Vancouverem a Ottawou. Canucks dokázali v utkání vyhrát jednoznačným rozdílem, a to konkrétně výsledkem 7:1. Velkou měrou se pod výhru Kosatek podepsal útočník Brandon Sutter, jenž skóroval v každé třetině a dnes zkompletoval hattrick. Ottawa si tedy připisuje už pátou porážku v řadě, od úvodního klání s Torontem totiž nevyhrála. Naopak Vancouver po dnešku poskočil na sedm získaných bodů.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkné úterní ráno. Na počtenou! (06:51:54)

59:37

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Austin Watson – 5 min., bitka).

59:37

Ve třetí třetině byla k vidění už třetí bitka. Tentokrát se do sebe pustili Antoine Roussel s Austinem Watsonem.

59:06

59:06 Brandon SUTTER - 7:1

59:06

Vancouver právě vstřelil branku!
Tak BRANDON SUTTER nakonec dává hattrick a na ledě dokonce přistála i jedna čepice! Sutter obral o kotouč Stützleho, který si tuto situaci rozhodně za rámeček nedá. O puk přišel snadno a díky tomu se útočník Canucks dostal do samostatného úniku, při kterém zvolil dlouhou kličku do forehandu. Murrayho beton byl krátký. 7:1. Bez asistence.

58:48

Thatcher Demko bez potíží zachytil puk do lapačky po střele Thomase Chabota od modré čáry.

58:28

Vancouver vysoko napadá a závěr zápasu si opravdu užívá. Chce přidávat další a další góly.

57:59

Josh Brown měl potíže s odpálením puku ve vlastním pásmu, nakonec i s pomocí spoluhráče dokázal nepříjemnou situaci zvládnout.

57:28

Závěr třetí třetiny se už z obou stran jen dohraje. Je naprosto jasné, že dva body dnes zůstanou ve Vancouveru.

55:50

55:50 Olli JUOLEVI - 6:1

55:50

Velký okamžik pro beka OLLIHO JUOLEVIHO, který právě vstřelil svou první branku v NHL. Bo Horvat vyhrál vhazování a mladý obránce následně vší silou napřáhl od modré čáry. Jeho pokus zamířil přesně nad lapačku Matta Murrayho, který dnes rozhodně nemá svůj den. 6:1. Asistence: Bo Horvat.

55:45

Už se hraje v plném počtu hráčů na ledě na obou stranách. Navíc se Ottawa provinila zakázaným uvolněním, takže se bude vhazovat před Murraym.

55:14

Začíná kratičká přesilovka Vancouveru, těžiště hry je však momentálně v obranném pásmu Kosatek.

54:32

Zajcev chtěl překvapit domácího brankáře rychlou střelou po ledě. Demko však zaklapl své betony včas.

54:23

Thatcher Demko výtečně zasáhl lapačkou proti střele obránce Christiana Wolanina od modré čáry. Hra je přerušena a na řadu přichází poslední komerční pauza dnešního utkání.

7:1

Góly a asistencie: 10. B. Sutter (Edler), 15. Motte (Beagle), 33. Pearson (Höglander), 38. B. Sutter (Roussel), 53. Q. Hughes (Horvat, Pearson), 56. Juolevi (Horvat), 60. B. Sutter – 32. Watson (Chabot, Reilly)

Vancouver Canucks: Demko (Holtby) – Schmidt, Edler (A), Q. Hughes, Jo. Benn, T. Myers, Juolevi – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Höglander, Horvat (C), Pearson – Virtanen, B. Sutter (A), MacEwen – Motte, Beagle, Roussel.

Ottawa Senators: M. Murray (M. Högberg) – N. Zajcev, Chabot (A), Gudbranson, Reilly, Wolanin, J. Brown – Batherson, Norris, B. Tkachuk (A) – Dadonov, Anisimov, N. Paul – Co. Brown, Tierney, Stützle – Watson, Stepan (A), Galchenyuk.

Rozhodca: Schlenker, Skilliter – Cormier, Brisebois

02:43 VAN 2 Pearson, hákovanie
09:31 VAN 1:0 B. Sutter (Edler)
14:08 VAN 2:0 Motte (Beagle)
23:58 OTT 2 Wolanin, krosček
28:47 VAN 2 Roussel, sekanie