1:0

koniec (0:0)

28.02.2021, 15:00 • 24. kolo • Petr Sumbal cz

Tipsport: 2.79 3.12 2.89

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek víkendu. (17:11:57)

Fauly: 19:11
Zápas skončil a domácí Udinese se raduje z nejtěsnějšího možného vítězství 1:0 nad Fiorentinou. Sledovali jsme hodně bojovné utkání plné osobních soubojů a faulů, moc krásných fotbalových momentů nám nenabídlo. Zato ale bylo dramatické až do samotného konce. V prvním poločase byli lepší hosté, ve druhém zase postupně získávali herní převahu domácí. A právě oni byli nakonec odměnění vítěznou brankou, v 86. minutě se po centru de Paula hlavou prosadil svým druhým gólem v sezoně Ilja Nestorovski, který tak zařídil Udinese výhru a posun na dvanácté místo tabulky. Fiorentina zůstává šestnáctá.

90+5

90+4

FIorentina se dopustila netaktického faulu na půlící čáře, domácí teď s rozehrávkou spěchat nebudou.

90+3

Nikola Milenković se snažil vymodlit si penaltu, místo toho se ale píská nejspíš právě jeho faul.

90+3

Kevin Bonifazi odstavil od míče Milenkoviče, Fiorentina ale bude zahrávat rohový kop.

90+3

Ilja Nestorovski už z pravé strany nestihl odcentrovat, takže bude od branky rozehrávat Bartłomiej Drągowski.

90+2

Alexandr Kokorin fauloval skluzem de Paula a po zásluze vidí žlutou kartu.

90+2

Udinese zatím zvládá závěr zápasu výborně, v nastaveném čase se zatím hraje jen na polovině Fiorentiny.

90+1

Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Sebastien De Maio.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Jayden Braaf fauloval a musí se zase rychle vracet dozadu, hosté budou rychle rozehrávat.

89

Fiorentina v závěru ještě jistě vrhne vše co útoku a pokusí se ze zápasu vykřesat alespoň bod.

88

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Borja Valero.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Germán Pezzella, přichází Cristobal Montiel.

86

86. Ilja NESTOROVSKI - 1:0

86

Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí byli v posledních minutách rozhodně aktivnějším týmem a nyní jsou odměnění dost možná vítěznou brankou! Po centru de Paula se dostal k hlavičce ILJA NESTOROVSKI a překonal Dragowského přesnou hlavičkou. Asistence: Rodrigo de Paul.

85

85. De Paul mířil příliš yvsoko.

85

Domácí šli do zajímavého brejku, který nakonec po Nestorovského zpětné přihrávce zakončil Rodrigo de Paul. Branku ale přestřelil.