Talianska Seria A

Lazio Rím – FC Turín

0:0

odložené (-:-)

02.03.2021, 18:30 • Olympijský stadión, Řím • 25. kolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann) cz

Tipsport: 1.44 4.55 7.85

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:13. (22:38:20)
Obrovské oslavy hostů propukly po závěrečném hvizdu, kdy se Turín dnešní remízou definitivně zachránil v Serii A, vedla k tomu však velmi strastiplná cesta.

Na úkor Turína sestupuje Benevento vedené Filippem Inzaghim, jehož bratr Simone na lavičce Lazia mu dnes i přes veškerou snahu nedokázal pomoct tolik potřebným vítězstvím. Domácí měli v závěru možnost penalty, kterou trefil do tyče Immobile, v poslední akci zápasu pak tyč trefil i Lazzari.

90+7

90+6

90+6. Manuel Lazzari v poslední akci trefil tyč!

90+6

Neuvěřitelné! Po Lulićově centru se k hlavičce dostal Lazzari a mířil do tyče! Vzápětí je Immobilemu pískán faul při snaze o dorážku!

90+5

Patricův nákop doletěl jen k Siriguovi, to je asi konečná pro Lazio v dnešním zápase a Benevento celkově.

90+5

Už se rozeběhla poslední minuta avizovaného nastavení, Lazio vhazuje na vlastní polovině.

90+4

Muriqimu je pískán útočný faul, v domácích vřou emoce, jako by o záchranu hráli oni sami.

90+3

Belotti při střídání podržel hru, když běžel předat kapitánskou pásku brankáři Siriguovi.

90+3

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Simone Verdi.

90+3

K další střele se dostal Muriqi, trefil však spoluhráče Luliće stojícího v ofsajdu.

90+2

Lazio už je zase nastěhováno na útočné polovině, je to velký nápor domácích.

90+1

Střela Luise Alberta doletěla do náruče Salvatoreho Sirigua.

90+1

Pět nastavených minut dělí Turín od jistoty záchrany.

90

V úvodu devadesáté minuty Turín chvíli držel míč na útočné polovině, teď už se ale zase hraje pod taktovkou Lazia.

88

Parolův nákop přeletěl naskakujícího Muriqiho, následovat bude další odkop od branky.

88

Další neúspěšná útočná snaha domácích, volného míče se zmocnil Salvatore Sirigu.

87

Pereirův nepovedený centr doletěl za turínskou branku, Sirigu s výkopem rozhodně spěchat nebude.