1:2

koniec (0:1)

20.04.2021, 20:45 • 32. kolo • David Suchý cz

Tipsport: 2.64 3.32 2.91

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Fiorentiny, která svého soupeře porazila poměrem 2:1. Fialky vstoupily do druhého poločasu velice dobře, po standardní situaci se totiž do vyložené šance dostal obránce Cáceres, který svůj celek poslal do vedení o dvě branky. Zhruba dvacet minut před koncem zápasu se povedlo domácím snížit, přičemž měli dost času na případné vyrovnání. To se nakonec nekonalo a Fiorentina možná trochu překvapivě bere všechny tři body. (22:41:21)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 16:19.

90+5

90+5

Taktická žlutá karta pro hostujícího Martíneze Quartu.

90+3

Žlutou kartu dostává Christian Kouamé (ACF Fiorentina).

90+3

Jsme za polovinou nastaveného času, s domácím celkem to nevypadá zrovna moc dobře, nyní se nachází daleko od opačného pokutového území.

90+1

Verona si vybojovala standardní situaci z levé strany, která nakonec přinesla centr směrem do pokutového území, se kterým si hostující obrana poradila.

90

Nastavují se čtyři minuty.

88

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Fiorentina stále vede o jednu branku, musíme však počítat s nastaveným časem.

86

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Igor.

85

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Gaetano Castrovilli.

84

Následoval rohový kop z levé strany, kterého se nakonec ujal domácí Zaccagni. Jeho nabídka ovšem doputovala na hlavu Cácerese, který rychle odvracel.

83

Na jistotu se před malým momentem povedlo zakročit hostujícímu Cáceresovi, který raději odehrál míč před protihráčem směrem do zámezí.

82

Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Fiorentina vede už jen o jednu branku, v posledních minutách drží soupeře daleko od vápna.

81

Magnani to nakonec zkoušel nahrávkou podél autové lajny, přičemž se mu sice povedlo najít volného Lasagnu, avšak tomu uskočil balón směrem do zámezí.

80

Hellas Verona je v posledních minutách neustále na míči, se kterým se dostal na druhou stranu hrací plochy, kde rozjel další dlouhou kombinaci.

79

Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Nikola Kalinić.

77

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Christian Kouamé.